Zamknij
REKLAMA

Żołnierz WOT z koronawirusem. 12 policjantów na kwarantannie

12:09, 26.03.2020 | Mariusz Sieraczkiewicz/foto 7PBOT
Skomentuj
REKLAMA

Okazuje się, że żołnierz Wojsk Obrony Terytorialnej, który źle poczuł się podczas wspólnego patrolu z funkcjonariuszami Policji z komisariatu Redłowo i trafił do Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku właśnie otrzymał wyniki testu na koronawirusa. Niestety, wynik jest pozytywny.

Podjęto już działania izolujące jego rodzinę. Natomiast do dziewiątki skierowanych do domów policjantów dołączyło jeszcze trzech. Po dokładnym przeanalizowaniu kontaktów żołnierza z redłowskimi funkcjonariuszami okazało się, że miał styczność z dwunastką policjantów. Teraz ich czeka kwarantanna domowa. Póki co, izolacja 12 stróży porządku nie zakłóca ogólnej pracy gdyńskiej policji.

Natomiast dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej zastosowało wszystkie procedury zalecane przez Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego. Ci żołnierze, którzy mieli styczność z zarażonym zostali poddani kwarantannie w miejscu skoszarowania. Nie ma więc zagrożenie, że przeniosą wirusa do swoich bliskich i znajomych.

Wirus jak widać nie wybiera. Czy w takim przypadku nie należałoby na bieżąco kontrolować tych, którzy mają dbać o porządek i bezpieczeństwo w tych coraz trudniejszych czasach?

(Mariusz Sieraczkiewicz/foto 7PBOT)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz