Zamknij

Zapłacił cudzą kartą, poszukuje go Policja

15:04, 26.05.2020 | hs za: Policja Gdynia
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Chyloni prowadzą dochodzenie w sprawie mężczyzny, który w dwóch sklepach dokonał płatności cudzą kartą. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek zarejestrowano na monitoringu, zadzwoń do nas.

Policjanci z Komisariatu w Gdyni Chyloni poszukują mężczyznę, który użył cudzej karty płatniczej i dokonał nieautoryzowanych transakcji w dwóch sklepach na Chyloni. Policjanci zabezpieczyli zapis monitoringu, który utrwalił wizerunek mężczyzny.

Opis poszukiwanego:

  • mężczyzna w wieku 30-40 lat,
  • wysoki
  • ciemne włosy

ubrany w kurtkę puchową z kapturem, zapinaną na zamek (zamek kurtki i kieszeni koloru białego, rękawy koloru granatowego, kaptur i górna część kurtki koloru pomarańczowego, pozostała część kurtki koloru szarego), brązową czapkę z dwoma białymi paskami nad dolną krawędzią, spodnie dresowe koloru czarnego, szare buty z białą obwódką podeszwy, na twarzy miał założoną czarną maseczkę.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Gdyni Chyloni pod nr tel. +48 47 74 21 387.

(hs za: Policja Gdynia)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz