Zamknij

Martwy 70 latek wyłowiony w Marinie

11:28, 28.06.2020 | Mariusz Sieraczkiewicz/foto aniasi/pixabay.com
Skomentuj
REKLAMA

Do tragicznego odkrycia doszło w piątek (26.06.2020) przed godz. 15:00 w gdyńskiej Marinie. Dyspozytor portu znalazł dryfujące ciało mężczyzny.

Skąd tam się wzięło nikt nie potrafi powiedzieć. Marina to teren otwarty i każdy może tam wejść. Na terenie mariny cumuje wiele jachtów. Żeglarze i turyści wykorzystują słoneczną pogodę i licznie odwiedzają miasto.

Na początku nie można było określić od jakiego czasu zwłoki mężczyzny przebywają w wodzie. Wezwano policję, która zdarzenie zgłosiła prokuraturze. Ta rozpoczęła śledztwo. Ciało topielca z wody wyciągnęli strażacy, a wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon.

Badający sprawę założyli, że może to być nieszczęśliwy wypadek. Starszy mężczyzna mógł zasłabnąć lub dostać udaru stojąc nad brzegiem i wpaść do wody. Utrata przytomności nie pozwoliła mu wzywać pomocy i stąd tragedia.

Są brane pod uwagę również inne okoliczność zdarzenia.

Zastanawiające jest to, że na terenie mariny zazwyczaj jest sporo ludzi i ktoś powinien zauważyć wpadającego do wody starszego pana. Pojawiają się pytania – m.in. Czy przybył do mariny sam? Jeśli tak, to co 70 latek robił na terenie mariny?

Śledztwo trwa.

(Mariusz Sieraczkiewicz/foto aniasi/pixabay.com)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz