Zamknij

Wyłowiony martwy 70 latek, to poszukiwany Jerzy Szafek

07:53, 29.06.2020 | Mariusz Sieraczkiewicz/foto FB
Skomentuj
REKLAMA

W trakcie czynności śledczych prowadzonych przez funkcjonariuszy policji po nadzorem prokuratury ujawniły, że topielec z gdyńskiej mariny, którego ciało w piątek , 26 czerwca odnalazł dyspozytor portu, to poszukiwany przez rodzinę gdańszczanin, 72 letni Jerzy Szafek.

Sprawę zaginięcia zgłosiła córka. Przebywał właśnie na terenie mariny skąd miał ze znajomym popłynąć na Hel. W nocy z 20  na 21 czerwca opuścił jacht i słuch po nim zaginął. Ciało odnaleziono po 5 dniach.

Starszy mężczyzna mógł zasłabnąć lub dostać udaru stojąc nad brzegiem i wpaść do wody. Utrata przytomności nie pozwoliła mu wzywać pomocy i stąd tragedia.

Policja nadal sprawdza, czy był to nieszczęśliwy wypadek, czy może jednak doszło do udziału osób trzecich. Będzie przeprowadzona sekcja zwłok, która może wiele wyjaśnić.

(Mariusz Sieraczkiewicz/foto FB)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz