Zamknij
REKLAMA

Bezpieczna droga do szkoły. Gdyńscy policjanci w akcji

23:08, 05.09.2020 | hs za: Policja Gdynia
Skomentuj
REKLAMA

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczniów, którzy rozpoczęli kolejny rok nauki, gdyńscy policjanci rozpoczęli działania pn. „Bezpieczna droga do szkoły”. Funkcjonariusze kontrolują okolice szkół i drogi dojazdowe, aby przypomnieć najmłodszym o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Mundurowi zwracają uwagę na zachowanie kierowców, szczególnie w obrębie przejść dla pieszych i skrzyżowań.

Policyjna akcja „Bezpieczna droga do szkoły”, która rozpoczęła się wraz z pierwszym szkolnym dzwonkiem ma na celu ochronę najmłodszych uczniów przed zagrożeniami w ruchu drogowym. Gdyńscy policjanci od 1 września są obecni w rejonie szkół oraz na drogach prowadzących do placówek oświatowych, dbając o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży. Podczas działań funkcjonariusze kontrolują pojazdy, zwracając szczególną uwagę na przypadki wykroczeń w relacji pieszy-kierujący. Mundurowi sprawdzają sposoby przewożenia najmłodszych w samochodach.

Policjanci apelują, aby stosować się do przepisów ruchu drogowego. Zadbajmy wspólnie o to, żeby droga do szkoły była zawsze bezpieczna, niezależnie od pory roku, panujących warunków atmosferycznych, a także pośpiechu towarzyszącego na co dzień.

(hs za: Policja Gdynia)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA