Zamknij
REKLAMA

41 mandatów karnych - to wynik działań policjantów ruchu drogowego

22:40, 12.09.2020 | hs za: Policja Gdynia
Skomentuj
REKLAMA

W minionym tygodniu policjanci ruchu drogowego z Gdyni i Sopotu przeprowadzili działania międzypowiatowe „Prędkość”. Mundurowi podczas akcji szczególnym nadzorem objęli odcinek łączący oba powiaty, gdzie kierowcy nie przestrzegają znaków drogowych ograniczających prędkość.

Od rana w środę trwały międzypowiatowe działania „Prędkość”. Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Gdyni oraz Komendy Miejskiej Policji w Sopocie prowadzili na pierwszej zmianie wzmożone kontrole z wykorzystaniem radiowozów oznakowanych i nieoznakowanych. Akcja była prowadzona na odcinku łączącym oba powiaty.

Podczas pracy mundurowi z Gdyni skontrolowali 67 samochodów, a w 41 przypadkach dotyczyły przekroczenia prędkości, za które policjanci wystawili mandaty. W trakcie działań funkcjonariusze drogówki zatrzymali prawo jazdy za przekroczenie 50 km/h w terenie zabudowanym oraz 1 prawo jazdy za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Ponadto mundurowi zatrzymali do kontroli osobę, która kierowała mimo cofniętych uprawnień.

Apelujemy do kierujących, aby przestrzegali dozwolonych limitów prędkości. Prosimy o rozwagę na drodze, gdyż nadmierna prędkość niesie za sobą zagrożenie spowodowania wypadku.

(hs za: Policja Gdynia)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA