Zamknij
REKLAMA

Leżał na chodniku i krzyczał. Policjanci znaleźli amfetaminę

23:37, 19.09.2020 | hs za: UM Gdyni
Skomentuj
REKLAMA

W wyniku działań policjantów wczoraj zatrzymano kolejne osoby, które posiadały przy sobie narkotyki. Za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Wśród posiadaczy narkotyków był 16-letni mieszkaniec Gdyni, który odpowie za to przed sądem rodzinnym.

Gdyńscy policjanci każdego dnia dbają o bezpieczeństwo na terenie miasta. Mundurowi nieustannie prowadzą działania i interweniują w każdym przypadku, kiedy naruszane są przepisy.

Wczoraj wieczorem, w trakcie patrolu policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Karwinach wylegitymowali trzech mężczyzn. W trakcie interwencji okazało się, że wszyscy są niepełnoletni. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na nerwowe zachowanie jednego z nich. Mundurowi znaleźli u niego plastikowy pojemnik z narkotykami. Za posiadanie marihuany 16-letni mieszkaniec Gdyni odpowie przed sądem rodzinnym.

Podczas kolejnej interwencji, która miała miejsce wczoraj, funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku zauważyli na terenie Oksywia mężczyznę, który idąc chodnikiem miał problemy z utrzymaniem równowagi. W trosce o jego bezpieczeństwo mundurowi podeszli do niego żeby zapytać, czy potrzebuje pomocy, ale odmówił. Podczas legitymowania mężczyzna miał problemy z komunikowaniem się, nie pamiętał gdzie wcześniej był. W trakcie interwencji stróże prawa znaleźli u niego marihuanę. Policjanci przewieźli 21-latka do policyjnej celi. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Również w ostatniej dobie policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Chyloni podjęli interwencję do mężczyzny, który leżał na chodniku i krzyczał. Podczas legitymowania 23-latek był pobudzony. Mundurowi znaleźli u niego amfetaminę, a następnie przewieźli go do komisariatu celem wykonania dalszych czynności, skąd trafił do policyjnej celi. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat więzienia.

Apelujemy o przestrzeganie prawa. Przypominamy, że nawet śladowa ilość narkotyków jest śmiertelnie groźna, a samo ich posiadanie zagrożone jest wieloletnim więzieniem.

(hs za: UM Gdyni)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA