Zamknij
REKLAMA

Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup trakcji trolejbusowej

20:32, 24.11.2020 | hs za: Policja Gdynia
Skomentuj
REKLAMA

Wczoraj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Gdyni zostali skierowani na Al. Zwycięstwa, gdzie doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego poszkodowany 27-letni mieszkaniec Gdańska został przewieziony do szpitala. Obecnie mundurowi ustalają okoliczności i przyczyny wypadku.

Wczoraj około 21.00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gdyni otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego miało dojść na Al. Zwycięstwa. Na miejsce niezwłocznie skierowano patrol ruchu drogowego. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce wypadku oraz ustalili jego przebieg. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobowym volkswagenem jadąc lewym pasem ruchu w kierunku Sopotu, najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup trakcji trolejbusowej. Kierujący 27-letni mieszkaniec Gdańska został przewieziony do szpitala.

Funkcjonariusze sporządzili oględziny pojazdu i miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady, zrobili szkic sytuacyjny, zdjęcia oraz rozmawiali ze świadkami.  Obecnie mundurowi ustalają dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Policjanci po raz kolejny apelują o rozsądek na drodze. Pamiętajmy, że przestrzeganie przepisów  ma decydujący wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Przypominamy, że niestosowanie się do ograniczeń prędkości może nieść za sobą poważne konsekwencje, często tragiczne w skutkach.

(hs za: Policja Gdynia)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Stefan KStefan K

0 0

Tak się kończy brawura za kierownicą. Nie pierwszy to i pewnie nie ostatni szaleniec na Al. Zwycięstwa. 21:58, 24.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA