Zamknij
REKLAMA

Zatrzymani za kradzieże rowerów, paserstwo oraz posiadanie narkotyków

18:39, 30.11.2020 | hs za: Policja Gdynia
Skomentuj
REKLAMA

Kryminalni zatrzymali 34-letniego mieszkańca Gdyni podejrzanego o kradzieże rowerów. W trakcie pracy funkcjonariusze znaleźli u niego narkotyki. Ponadto policjanci zatrzymali kobietę, która usłyszała zarzuty za paserstwo. Oboje odpowiedzą za swoje czyny przed sądem, za popełnione przestępstwa grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni pracowali nad sprawą kradzieży kilkunastu rowerów, do których doszło w ostatnich tygodniach. Policjanci ustalili świadków oraz zabezpieczyli monitoring. Mundurowi zdobyli podczas swojej pracy informacje, które zweryfikowali i dokładnie sprawdzili. Dzięki dobremu rozpoznaniu i pracy operacyjnej funkcjonariusze wytypowali mężczyznę, który dopuścił się kradzieży rowerów. W ubiegłym tygodniu 34-letni mieszkaniec Gdyni został zatrzymany, a kryminalni podczas zatrzymania znaleźli jeszcze u niego narkotyki.

Ponadto policjanci zatrzymali do tej sprawy 38-letnią mieszkankę Gdyni, która pomagała mężczyźnie w ukryciu skradzionych rowerów, a następnie ich zbyciu.

Mundurowi odzyskali większość rowerów, które zatrzymani ukrywali w swoim mieszkaniu oraz piwnicy. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem, grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

(hs za: Policja Gdynia)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA