Zamknij
REKLAMA

Zrobili nalot na hotel, a tam ponad 300 gości

12:18, 12.01.2021 | hs za: Policja Puck
Skomentuj
REKLAMA

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pucku wraz z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Pucku przeprowadzają wzmożone kontrole w turystycznych miejscowościach powiatu sprawdzając czy hotele i pensjonaty stosują się do wytycznych ograniczających ich funkcjonowanie do 17 stycznia br.

W piątek 8 stycznia 2021 roku policjanci wraz z inspektorem sanitarnym przeprowadzali kontrole obiektów świadczących usługi noclegowe w powiecie puckim sprawdzając czy hotelarze stosują się do przepisów wynikających z obostrzeń związanych z trwającym stanem epidemii. W trakcie wzmożonych działań prewencyjnych w jednym z hoteli na terenie gminy Władysławowo kontrole wykazały obecność 300 gości hotelowych. Policjanci na miejscu zabezpieczyli dokumentację ewidencyjną obiektu, przeprowadzone zostanie postępowanie sprawdzające czy nie doszło do naruszenia obowiązujących przepisów. W tej samej sprawie inspektorzy Sanepidu przeprowadzą odrębne postępowanie administracyjne.

Przypominamy, że według rządowego rozporządzenia hotele i inne obiekty noclegowe do 17 stycznia br mogą świadczyć usługi tylko w ściśle określonych przypadkach. Policyjna akcja potrwa do końca ferii zimowych.

Według informacji z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni, w naszym mieście nie odnotowano tego typu przypadków. Hotele stosują się do obostrzeń i do 17 stycznia nic się nie zmieni.

(hs za: Policja Puck)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA