Zamknij
REKLAMA

Policja poszukuje mężczyzny, podejrzanego o kradzież portfeli

17:51, 18.02.2021 | hs za: Policja Gdynia
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu prowadzą czynności w sprawie kradzieży portfeli. Do zdarzenia doszło w lutym br., a związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osobę, proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu w Gdyni Śródmieściu prowadzą czynności w sprawie kradzieży portfeli. Do zdarzenia doszło na początku lutego 2021 roku. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Z monitoringu wynika, że sprawca jest krępej budowy ciała, ma ciemne włosy. W dniu zdarzenia miał na sobie brązową kurtkę do bioder, czerwoną bluzę z jasnym napisem na przedzie, czarne spodnie i sportowe buty z białym wzorem. Mężczyzna miał na ramieniu czerwoną torbę.

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają osobę z monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni Śródmieściu pod nr tel. 47-74-21-155 (dyżurny komisariatu) lub na numer alarmowy 112.

(hs za: Policja Gdynia)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%