Zamknij
REKLAMA

Nowy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni

12:02, 03.03.2021 | hs za: Policja Gdynia
Skomentuj
REKLAMA

1 marca nadkom. Grzegorzowi Piórkowskiemu powierzono obowiązki na stanowisku Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni. Nowemu zastępcy szefa gdyńskiego garnizonu życzymy sukcesów w dalszej służbie.

Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku, nadinsp. Andrzej Łapiński, powierzył obowiązki Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni, nadkom. Grzegorzowi Piórkowskiemu.

Nadkom. Grzegorz Piórkowski służy w Policji od maja 2000 roku. Służbę rozpoczął w Gdańsku w pionie prewencji, a po dwóch latach związał się z pionem dochodzeniowo-śledczym. W 2008 roku został Zastępcą Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego w Komisariacie Policji III w Gdańsku, po roku został tam mianowany na naczelnika tego wydziału. Od 2013 roku pełnił służbę jako naczelnik dochodzeniówki w Komendzie Miejskiej Policji w Sopocie, a w 2017 roku wrócił do Gdańska jako Zastępca Komendanta Komisariatu Policji V. Przez ostatnie trzy lata był Komendantem Komisariatu Policji III w Gdańsku.

Nadkom. Grzegorz Piórkowski zastąpił mł. insp. Marcina Czajkowskiego, który 10 lutego br. odszedł na zasłużoną emeryturę.

(hs za: Policja Gdynia)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%