Zamknij
REKLAMA

Zatrzymali sprawcę pobicia. Grozi mu 3 lata odsiadki

12:07, 03.03.2021 | hs za: Policja Gdynia
Skomentuj
REKLAMA

Kryminalni z Komisariatu Policji w Gdyni Chyloni zatrzymali mężczyznę, który w listopadzie 2020 roku wspólnie z kolegą pobili przypadkowego mężczyznę. Sprawcy przestępstwa usłyszeli zarzuty, grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj funkcjonariusze zatrzymali 36-letniego mieszkańca Gdyni, podejrzanego o pobicie przypadkowego mężczyzny. Kryminalni pracowali nad tą sprawą od listopada 2020 roku. Wtedy do komisariatu zgłosił się mężczyzna i powiedział, że w okolicy pętli autobusowej został pobity przez dwóch mężczyzn. Dyżurny jednostki przyjął zgłoszenie, a następnie policjanci sporządzili rysopisy sprawców oraz ustalili szczegóły zdarzenia. Stróże prawa sprawdzili zapis z monitoringu i zaczęli szukać przestępców.

Dzięki zdobytym informacjom, kryminalni z Komisariatu Policji w Gdyni Chyloni zatrzymali na początku roku jednego ze sprawców pobicia, któremu przedstawiono zarzuty. Wiedząc, że zatrzymany pobił pokrzywdzonego wspólnie z kolegą, policjanci nadal pracowali nad tą sprawą i wczoraj zatrzymali drugiego z nich, który usłyszał już zarzuty.

Za pobicie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

(hs za: Policja Gdynia)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%