Zamknij
REKLAMA

Dokonali rozboju, są poszukiwani. Jeśli rozpoznajesz tych mężczyzn - zadzwoń na Policję

12:23, 04.04.2021 | hs za: Policja Gdynia
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Chwarznie poszukują mężczyzn, podejrzanych o rozbój. Do zdarzenia doszło w styczniu br., a związek ze sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunek publikujemy. Jeśli rozpoznajesz osoby ze zdjęć zarejestrowanych na monitoringu, zadzwoń na Policję.

Policjanci z Komisariatu w Gdyni - Chwarznie prowadzą czynności w sprawie rozboju. Do zdarzenia doszło pod koniec stycznia 2021 roku. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunek publikujemy.

Mundurowi zabezpieczyli monitoring, z którego wynika, że sprawcy mieli zasłonięte twarze oraz kaptury na głowach, jeden z nich miał na sobie charakterystyczną kurtkę.

Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego wszyscy, którzy rozpoznają osoby z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni – Chwarznie pod nr tel. 47-74-21-655 (dyżurny komisariatu) lub na numer alarmowy 112.

(hs za: Policja Gdynia)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%