Zamknij
REKLAMA

Rozpoznajesz ich? - Powiadom policjantów!

22:26, 19.07.2021 | hs za: Policja Gdynia
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży 4 par okularów. Do zdarzenia doszło w czerwcu br., a związek ze sprawą mogą mieć kobieta i mężczyzna, których wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osoby proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży 4 par okularów. Do zdarzenia doszło w czerwcu 2021 roku w jednym z gdyńskich centrów handlowych. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą mogą mieć kobieta i mężczyzna, których wizerunek publikujemy.

Z monitoringu wynika, że kobieta ma około 30 lat, długie, czarne włosy, spięte w koński ogon. W dniu zdarzenia miała na sobie białą koszulkę z nadrukiem z przodu, krótkie jeansowe spodenki, czarne tenisówki, na głowie okulary p/słoneczne, czarną maseczkę na twarzy, na ramieniu przewieszoną czarną torebkę.

Mężczyzna ma około 30 lat, jest szatynem, o krótkich włosach z przedziałkiem (czesane na prawą stronę). W dniu zdarzenia miał na sobie jasną koszulkę polo, spodnie do kolan, czarne tenisówki i czarną maseczkę na twarzy.

Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają osoby z monitoringu lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Gdyni pod nr tel. 47-74-21-255 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112.

(hs za: Policja Gdynia)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%