Zamknij
REKLAMA

Jeżeli go rozpoznajesz – zadzwoń na Policję

23:02, 10.10.2021 | hs za: Policja Gdynia
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży perfum. Do zdarzenia doszło w sierpniu br., a związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osobę proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży perfum. Do zdarzenia doszło w sierpniu 2021 roku, w jednym ze sklepów w centrum handlowym.

Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Z monitoringu wynika, że mężczyzna ma około 25-30 lat.

W dniu zdarzenia miał na sobie krótkie spodenki koloru jasnego, koszulkę z biało-czarnym wzorem, szaro-białe obuwie sportowe, małą torbę znanej marki, w ręku czarną reklamówkę.

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają osobę z monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Redłowie:

- pod nr tel. 47-74-21-255 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112.

(hs za: Policja Gdynia)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%