Zamknij
REKLAMA

Żaluzje na wymiar Kraków

10:57, 14.07.2021 | materiały patnera

Rolety aluminiowe, drewniane, skórzane, plisowane są bardzo popularne ze względu na ich wszechstronność i praktyczność. Zakres ich zastosowania jest szeroki: od lokali mieszkalnych po dowolne miejsca publiczne. Ich funkcjonalność wystarczy za wszystko. Idealnie pasują do każdego wnętrza: mogą blokować otwór lub zaciemniać okno, można wieszać na drzwiach lub ścianie działowej. W naszej firmie można zamówić rolety pionowe i poziome. Nasi eksperci opracowali wiele oryginalnych osłon okiennych tego typu, które harmonijnie prezentują się w aranżacji budynku i pomieszczenia. Po złożeniu zamówienia na dowolne rolety, nasz pracownik dokona pomiarów, na podstawie, których wykonamy efektowne i praktyczne rolety.

Zamawianie rolet okiennych

Najczęstszymi opcjami żaluzji na wymiar w Krakowie http://roletypolska.pl są modele aluminium: praktyczne, posiadają niezwykłe właściwości ochronne przed palącym słońcem. Systemy pionowe mają szerokie lamele, wiązane u dołu łańcuszkiem. Przydają się do wysokich okien lub drzwi. Należy jednak pamiętać, że prądy powietrza powodują grzechotanie lameli, dlatego należy unikać przestrzeni przelotowych. Co oznacza termin żaluzje na wymiar?

Ekspert z naszej firmy przyjedzie do placówki firmy lub domu prywatnego, dokona dokładnych pomiarów, przeprowadzi prezentację produktów i oferuje najlepsze opcje. Ogromna ilość odmian kolorystycznych, różnorodność urządzeń konstrukcyjnych pozwoli stworzyć niepowtarzalny styl i zapewnić bezpieczeństwo. Przy zawarciu umowy zostaną uwzględnione wszystkie punkty warunków produkcji, dostawy i instalacji, a także ustalona zostanie stała cena za produkt.

Ważne! Zajmujemy się produkcją, sprzedażą i profesjonalnym montażem żaluzji na wymiar, Kraków jest miastem, w którym mieści się nasza firma. Ale zapraszamy również klientów z okolic. Gotowe konstrukcje zostaną starannie dostarczone w ustalonym terminie określonym w umowie. Podczas montażu używamy tylko najwyższej jakości materiałów, a wszystkie prace wykonujemy zgodnie z wymaganiami.

Czym cechują się rolety aluminiowe?

  • Niezawodność - lamele aluminiowe nie boją się ekstremalnych temperatur, światła słonecznego, wilgoci. Nie odkształcają się (elastyczny stop aluminium), trwałe, nie pękają. Przy odpowiedniej pielęgnacji ich żywotność jest bardzo długa. Mechanizm podnoszeni jest prosty i niezawodny. Lamele są łatwe do wymiany.
  • Bezpieczeństwo - produkując żaluzje na wymiar w Krakowie https://www.kora.net.pl/o-czym-pamietac-przed-montazem-rolet-okiennych/ używamy tylko oryginalnego materiału pochodzącego od sprawdzonych producentów. Jego właściwości spełniają wszystkie europejskie normy bezpieczeństwa (bezwonny i wolny od promieniowania, niepalny).
  • Funkcjonalność - żaluzje aluminiowe łatwo regulują strumień światła i ciepła oraz redukują hałas. To sprawdzona alternatywa dla klimatyzatora. Przepuszczają rozproszone światło, mają niską wagę, można je zastosować na dużych oknach. Lamele są higieniczne: wystarczy czyszczenie na sucho odkurzaczem lub czyszczenie na mokro.
  • Wszechstronność - dotyczy wszystkich okien. Różnorodność sposobów montażu i mocowania, dobór i zestawienie kolorów, rozmiarów, faktur, kształtów pozwala na zastosowanie ich w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu, warunkach temperaturowych i wilgotności.

Czym wyróżniają się rolety drewniane?

Drewniane żaluzje na wymiar w Krakowie to klasyka wnętrz i praktyczność. Są dobre w mieszkaniu, domu jednorodzinnym w biurze, instytucji. Doskonale sprawdzają się

  • W pokojach dziecinnych i sypialniach (ochrona przed słońcem)
  • Restauracjach i kawiarniach (efekt dekoracyjny)
  • Na poddaszach, tarasach i werandach (docieplenie).

Żaluzje drewniane można spotkać w dwóch wersjach: pionowej i poziomej. Te ostatnie są najpopularniejszym trendem w dekoracji okien, ponieważ nie przeszkadzają w ich otwieraniu. Do lameli używamy drewna lipowego lub bambusowego o wysokiej jakości i delikatnej fakturze, która eliminuje odkształcenia. Wszystkie lamele posiadają specjalną ochronną powłokę lakierniczą. Nasza firma wykonuje drewniane żaluzje na wymiar w Krakowie, oferujemy szeroką gamę odcieni lameli: naturalne, malowane, pod specjalnym lakierem. Ochrona przed słońcem i zaciemnienie pomieszczeń odbywa się poprzez obracanie i podnoszenie lameli.

Rola rolet drewnianych we wnętrzu

Jeśli ktoś potrzebuje nie tylko dobrej ochrony przed słońcem, ale także pięknego wyglądu, to drewniane żaluzje na wymiar w Krakowie są dokładnie tym, czego potrzebują. Wnętrza drewnopodobne, które wielu tak bardzo lubi ze względu na ciepło i wygodę, jakie stwarzają, nie można sobie wyobrazić bez odpowiednich żaluzji drewnianych. Aby kupić takie żaluzje, nie trzeba mieć drewnianego wykończenia w pomieszczeniu, ten produkt będzie pasował do niemal każdego wnętrza. Dodatkowym atutem są przyjazne dla środowiska materiały użyte do produkcji żaluzji drewnianych na wymiar. Ponadto są one odporne na zużycie i mogą służyć swoim właścicielom jak najdłużej. Staje się to możliwe dzięki temu, że są dobrze obrobione, a następnie wypolerowane, co zapobiega blaknięciu, a także chroni drewno przed agresywnymi czynnikami zewnętrznymi.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%