Zamknij
REKLAMA

Z tym zawodem opłaca się związać swoją przyszłość. Perspektywiczna praca, atrakcyjna pensja

12:29, 18.07.2022 | materiał partnera

Według ekspertów zapotrzebowanie w przyszłości na specjalistów w tej branży będzie wynosiło około 70 tys. nowych etatów. To prawie pewna praca dla każdego, kto dziś zdecyduje się na wybór tego zawodu.

Nowy zawód wymaga tylko 1,5 roku nauki, a wybierając jedną ze szkół, można zaoszczędzić niemałą kwotę! Zawodem przyszłości jest specjalista od energii płynącej z natury. W tym zawodzie mogą pracować kobiety i mężczyźni. Kurs przygotowuje od podstaw. Gdzie uczyć się zawodu?

Trzy powody, dla których warto zostać technikiem OZE

Już dziś wiemy, że to, co kiedyś było dobre, szkodzi środowisku. Poza tym paliwa kopalne mają swoje limity, a energia odnawialna, jak jej nazwa na to wskazuje nie. Dlatego to zielona energia jest przyszłością. W Polsce rośnie zainteresowanie nie tylko panelami fotowoltaicznymi, a również innymi urządzeniami, dzięki którym dom jest eko. Pierwszą zaletą pracy w OZE jest to, że zlecenia na pracę po prostu będą.

Specjaliści z branży OZE zarabiają dobre pieniądze. Oczywiście konieczne jest wykształcenie, nabywanie doświadczenia i bycie dobrym fachowcem. Natomiast to jedna z tych branż, w których można dobrze zarabiać, a będąc na swojej działalności, zarobki są niczym nieograniczone.

Posiadając dyplom technika OZE, nic nie stoi na przeszkodzie, by otworzyć własną działalność. To niemal gotowy pomysł na biznes. Więcej o zaletach pracy w tym zawodzie przeczytasz na stronie: https://www.zawodoze.pl/technik-urzadzen-i-systemow-energetyki-odnawialnej/.

Którą szkołę wybrać?

Kurs 1,5 roku, zajęcia zaoczne, praktyki na nowoczesnych urządzeniach grzewczych (od czołowego producenta), teoria online to w skrócie kurs w Szkole Partnerskiej Viessmann. I w tej szkole zaoszczędzisz kilkanaście tysięcy złotych. Słuchacze nie płacą za szkolenia i egzaminy dla każdego z pięciu OZE. Oszczędność sięga około 13 tys. zł. Poza tym warto wiedzieć, że ta szkoła współpracuje z firmą Viessmann, marką, która jest potentatem na rynku grzewczym. Słuchacze uczą się od najlepszych i praktykują na najnowszych urządzeniach. Szczegółowe informacje dotyczące kursu na stronie: zawodoze.pl.

Co więcej, bez kosztów, słuchacze mogą nabyć uprawnienia do montażu i obsługi urządzeń marki Viessmann. To kolejna praktyczna umiejętność, która z pewnością zostanie dostrzeżona i doceniona przez przyszłych pracodawców. Dlatego, jeśli chcesz mieć atrakcyjne CV, wybierz szkołę, która optymalnie przygotowuje do pracy w zawodzie.

Na kurs można zapisać się przez wspomniane wcześniej strony internetowe. Wysyłając formularz do niczego nie jesteś zobowiązany.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%