Zamknij
REKLAMA

Pomoc frankowiczom w Trójmieście – gdzie uzyskać?

12.54, 02.09.2022 materiał partnera

Jeśli kredyt frankowy okazał się również dla Ciebie koszmarem, choć pracownik banku przedstawił go, jako najlepsze rozwiązanie dla Ciebie – skontaktuj się z Kancelarią Frejowski CHF, która pomoże Ci wykonać tych kilka odważnych kroków w drodze po sprawiedliwość i porzucenie toksycznego kredytu.

Jakie kancelarie w Trójmieście pomogą w Twojej sprawie?

Sprawy frankowe są bardzo skomplikowane w swojej naturze, co również można powiedzieć o samej umowie kredytowej, o czym w przykry sposób po jej podpisaniu dowiedzieli się sami frankowicze. Do 2019 roku, kiedy to zapadło głośne orzeczenie TSUE w tychże sprawach los frankowiczów stał pod znakiem zapytania i nie było wielkich szans na zmianę. Wyrok ten wyznaczył bardzo ważny kierunek dla kredytobiorców frankowych, bowiem oprócz tego, że umowy od tej pory łatwiej można było unieważnić, to na rynku pojawiło się bardzo dużo podmiotów, które na fali tychże zmian zaczęły oferować swoje usługi w tym zakresie.

Chcąc pozwać bank nadal trzeba mieć na uwadze, że sprawę frankową można przegrać i zasłyszane z sądowych kuluarów informację o potężnej ilości wygrywanych spraw przez frankowiczów nie dzieje się za sprawą nieudolności banków, a ogromnej kompetencji prawników, którzy walczyli w imieniu frankowicza. Dlatego Kancelaria Frejowski CHF jest jedną z bardziej doświadczonych frankowych przystani dla kredytobiorców, bowiem jej przedstawiciele przez laty zajmowali się sprawami z zakresu prawa bankowego, co podnosiło jedynie ich kompetencje.

Co jest ważne w wyborze kancelarii?

Wybór jest trudny, bowiem sprawę frankową założyć można tylko raz w życiu i zła decyzja może pociągnąć za sobą lawinę negatywnych konsekwencji. Wielu prawników dorzuciło do swoich usług prowadzenie spraw frankowych, ale spowodowane jest to raczej popularnością zagadnienia, aniżeli wyuczoną specjalizacją.

Szukając pomocy zwróć uwagę na:

  • Specjalizację prawników danej kancelarii
  • Potwierdzone sukcesy w sprawach frankowych danych prawników
  • Transparentność warunków prowadzenia sprawy
  • Kwalifikacje oraz doświadczenie danego pełnomocnika

Jak pozbyć swojego kredytu?

Frankowicze planujący poszukiwanie kancelarii frankowej, która cechować się będzie indywidualnym podejściem oraz skutecznością w działaniu powinni kierować się wyborem specjalistycznej kancelarii, które prowadzą sprawę od początku do końca, aby po nawiązaniu współpracy nie natknąć się na sytuację, w której okaże się, iż działania kancelarii ograniczają się jedynie do złożenia pozwu i niebotycznych opłat za drugą instancję, czy też proces egzekucyjny. Kancelaria Frejowski CHF, jak podkreślają jej przedstawiciele, frankowiczów traktuje w sposób kompleksowy prowadząc sprawę od początku, gdy tylko zostanie udzielone pełnomocnictwo, aż do wykreślenia hipoteki. Zapewnienie frankowiczowi poczucia bezpieczeństwa w postaci zajęcia się sprawą do fizycznego jest zakończenia jest szalenie ważnym aspektem, ponieważ samo uzyskanie pozytywnego, nawet prawomocnego wyroku nie oznacza zakończenia sprawy.

Skontaktuj się z Kancelarią Frejowski CHF i dowiedz się, jaką pomoc możesz uzyskac!

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%