Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
09:32, 09.04.2021
Dziś mija rok od powstania serwisu #FakeHunter, którego zespół podjął się trudnej walki z falą dezinformacji zalewającą przede wszystkim media społecznościowe. W ciągu tego czasu serwisowi udało się zweryfikować ponad 1150 informacji, w tym zdemaskować ok. 900 fake newsów, głównie dotyczących koronawirusa i szczepień. Projekt został uruchomiony przez PAP wspólnie z GovTech Polska.
10:37, 07.04.2021
Alior Bank obniża o połowę prowizję przygotowawczą od kredytów dla mikrofirm i małych przedsiębiorstw. Oferta dotyczy nowego finasowania udzielanego w formie kredytu w rachunku bieżącym, Biznes Kredytu obrotowego i na cele zakupowe, kredytów nieodnawialnych na finansowanie bieżącej działalności, w tym kredytu Łatwy Kapitał. Promocja obejmuje kredyty udzielane od 8 marca do 31 maja br. i jest skierowana do nowych oraz obecnych klientów Alior Banku, którzy potrzebują finansowania na bieżącą działalność gospodarczą oraz finansowania celów zakupowych.
10:29, 07.04.2021
Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 kwietnia 2021 roku rozpoczęła się IX kadencja Zarządu Krajowej Spółki Cukrowej S.A. Zarząd został powołany na trzyletnią kadencję.
14:18, 02.04.2021
20 kwietnia br. mija termin składania prac do konkursu o doroczne Nagrody SDP.
14:08, 02.04.2021
?Samorząd oddychający pełnymi płucami? - to nowy konkurs, w którym jednostki samorządu terytorialnego mogą prezentować projekty zapobiegające rozwojowi chorób płuc wśród swoich mieszkańców. Odbywa się on w ramach kampanii ?Płuca Polski?. Autorzy trzech najciekawszych inicjatyw mogą liczyć na promocję w mediach oraz udział w ciekawym szkoleniu.
REKLAMA
08:48, 31.03.2021
Przed Tobą duże wydatki, a na koncie wciąż brakuje pieniędzy? Pomimo nieustannych prób oszczędzania nie udaje Ci się odłożyć gotówki na remont mieszkania czy wakacje z rodziną w ciepłych krajach? Sprawdź pożyczki na raty przez Internet. To wygodny sposób na pożyczanie pieniędzy. Nie musisz nigdzie iść. Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz błyskawicznie!
11:16, 30.03.2021
Skorzystanie z ulgi IP Box wiąże się z koniecznością załatwienia wielu formalności, przez co część osób rezygnuje z takich działań. Jest to błąd, ponieważ dzięki uldze można obniżyć podatek ze standardowych kilkunastu do zaledwie pięciu procent.
08:20, 30.03.2021
Jeśli zastanawiasz się nad wzięciem kredytu i wiesz, że jest to poważna decyzja dla Twojego domowego budżetu, skorzystaj z dostępnego w sieci kalkulatora kredytu. Poniżej poznasz kilka ciekawych funkcji tego urządzenia, które z pewnością pozwolą na zaplanowanie całego przedsięwzięcia oraz pomogą Ci w finansowym bezpieczeństwie. 
09:03, 18.03.2021
Świat telewizji Red Bull to połączenie przygód Indiany Jonesa, emocji jak z thrillera i rozrywki z wysokiej półki. Aby do niego wejść, wystarczy ściągnąć aplikację lub oglądać programy na stronie internetowej.
12:00, 17.03.2021
Czas pandemii COVID-19 bezpowrotnie odcisnął piętno na światowej gospodarce. W trakcie lockdownu wielu przedsiębiorców z państw na całym świecie stanęło u progu bankructwa. Podobnie jest z osobami pracującymi dla mniejszych lokalnych przedsiębiorstw. Z tego powodu wielu z nich zastanawia się jak zdobyć dochód pasywny, który w czasie kryzysu może pomóc zminimalizować lub całkowicie wyeliminować ryzyko bankructwa.
REKLAMA
00:00, 15.03.2021
W Polsce istnieje obowiązek wykupienia ubezpieczenia OC na każdy pojazd, również ten, który nie jest aktualnie używany. Brak ważnej polisy wiąże się z ogromnymi karami wynoszącymi nawet kilka tysięcy złotych. Istnieją jednak sytuacje, w których można uniknąć konieczności kupowania ubezpieczenia. Kiedy nie trzeba płacić składki za nieużywany samochód?
08:53, 11.03.2021
Ten kosmetyk to dla wielu par podstawa dobrego, wspólnego pożycia i nieodłączny element wyposażenia szafki nocnej. Do wyboru masz naprawdę wiele produktów, dlatego z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Sprawdź, który z nich sprosta Twoim wymaganiom.
15:21, 07.03.2021
Nawarstwiające się problemy na rynku zatrudnienia zmuszają pracodawców do podejmowania coraz odważniejszych kroków w celu pozyskania pracowników. Część firm sięga po posiłki zza wschodniej granicy, inne biorą udział w wyniszczającym wyścigu na podnoszenie płac. Nie brakuje jednak firm, które wolą podejść do sprawy odpowiedzialnie i zamiast trwonić czas na bezskuteczne rekrutacje, nawiązują współpracę z profesjonalistami. Zlecenie pozyskania pracownika agencji rekrutacyjnej w Gdyni zawsze jest dobrą decyzją, ale jak znaleźć odpowiedniego partnera? Zebraliśmy najważniejsze wskazówki.
13:31, 05.03.2021
Rusza pierwsza edycja konkursu Literacka Podróż Hestii, którego celem jest promowanie klasycznych form w literaturze dla dzieci. Konkurs organizowany jest przez Fundację Artystyczna Podróż Hestii, a jego partnerem jest Fundacja Wisławy Szymborskiej.
13:18, 05.03.2021
Chcesz dołączyć do walki z fake newsami w sieci i razem z nami propagować ideę dostępu do wiarygodnych informacji? Zapraszamy do udziału w II edycji konkursu #FakeHunter Challenge w dniach 12-13 marca. Zadaniem uczestników będzie wyłapywanie i weryfikacja fałszywych treści w temacie szczepionek. Na najlepszych czekają nagrody pieniężne.
REKLAMA
REKLAMA