Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
09:24, 21.01.2022
Zima chyli się ku końcowi, a co za tym idzie – wielkimi krokami zbliża się ważne święto. Międzynarodowy Dzień Kobiet to pochwała kobiecej siły i wyraz podziwu dla poświęcenia, jakie niejednokrotnie zmuszone są ponosić kobiety. Każdy z nas ma w swoim otoczeniu wspaniałe kobiety – żonę, dziewczynę, mamę, babcię, siostrę, przyjaciółkę. Już teraz warto pomyśleć o wyjątkowym podarunku.
08:11, 19.01.2022
Polski Komitet Energii Elektrycznej rozpoczął kampanię edukacyjną „Liczy się energia”. Przez najbliższe miesiące wyjaśniać będzie przyczyny wzrostu cen energii, pokazywać wpływające na nie mechanizmy oraz sposoby na racjonalne gospodarowanie zużyciem prądu. Celem kampanii jest edukacja o rynku energii oraz sposobach łagodzenia wpływu rosnących cen prądu na domowe budżety Polaków.
14:55, 18.01.2022
Krajowe firmy z każdym rokiem w większym stopniu polegają na pracownikach z zagranicy – w 2020 roku liczba pozwoleń na pracę w Polsce przekroczyła 400 tysięcy. Rosnąca liczba przyjezdnych nie zaspokaja jednak bieżących potrzeb przedsiębiorców. Poszukiwanie rąk do pracy wśród cudzoziemców zapowiadają liczne polskie fabryki i firmy handlowe, w tym co trzecia firma z sektora przemysłowego i handlu. Na znaczeniu zyskuje więc atrakcyjność ofert oraz zapewnienie stabilności i poczucia bezpieczeństwa.
14:49, 18.01.2022
Dobrze zaprojektowane i wykonane meble na wymiar zaspokoją najbardziej wyszukane gusta i oczekiwania wymagających Klientów. Gdy siły połączą doświadczony projektant oraz dobry zakład stolarski, robiący zabudowę pod wymiar, można spodziewać się wyjątkowo korzystnych efektów. Ważne są nie tylko projekt i realizacja, ale również odpowiedni dobór płyty meblowej, z której powstaną nowe meble.
13:43, 18.01.2022
Piaseczno to średniej wielkości miasto, położone w województwie mazowieckim, odległe od Warszawy o około 20 kilometrów. To właśnie w Piasecznie wiele osób decyduje się na zakup domu dla całej rodziny. Obecnie coraz większym zainteresowaniem cieszą się domy z poddaszem użytkowym, o powierzchni użytkowej od 100 do 150 metrów kwadratowych.
REKLAMA
08:42, 18.01.2022
Jedna z pierwszych tego typu aplikacji mobilnych na rynku, która sprawdza się w firmie każdej wielkości, bez względu na branżę w czasach rosnącego zapotrzebowania na płatności zbliżeniowe.
09:27, 13.01.2022
Przez trzy kolejne lata PKO Bank Polski będzie prowadził rachunki bankowe Wrocławia, a przez cztery Poznania. To już kolejni kontrahenci banku z obszaru samorządu terytorialnego. W ostatnim czasie bank podpisał umowę na kontynuację kompleksowej obsługi budżetu Województwa Mazowieckiego. Obecnie PKO BP zapewnia obsługę budżetów siedmiu województw i dziewięciu miast wojewódzkich - w sumie ok. 280 jednostek.
12:36, 12.01.2022
Na to pytanie znajdziecie odpowiedź już 13 stycznia podczas Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego.
09:57, 11.01.2022
Prowadząc firmę, w której konieczny jest transport towarów z pewnością nie chcemy tracić czasu na wypełnianie formalności. Z pomocą w tej sprawie przychodzą agencje celne. Czy wiemy jednak, czym one właściwie są? Jak działają i jakie usługi świadczą? Jakie są ich podstawowe obowiązki? – tego właśnie dowiemy się w poniższym artykule.
16:07, 05.01.2022
Według statystyk samodzielne wykończenie mieszkania trwa nawet 16 tygodni, czyli 4 miesiące! Chcąc wykonać prace na własną rękę, zwykle wykorzystujemy urlop albo męczymy się każdego dnia do późnych godzin nocnych. W trakcie remontu wiele osób poddaje się i szuka pomocy u profesjonalistów. Ekipa fachowców musi naprawiać usterki, zamawiać nowe materiały, a nierzadko zmieniać cały plan, co generuje dodatkowe koszty. Szacuje się, że finalny budżet jest wtedy o 32% wyższy od zakładanego.
REKLAMA
12:53, 31.12.2021
Dobrze działający dach to efekt wielu czynników, spośród których szczelność jest weryfikowana najszybciej, obnażając popełnione podczas montażu błędy i zaniedbania. W swej naturze woda, czy to w postaci deszczu, śniegu czy zwykłej rosy, zawsze poszukuje dla siebie ujścia, zatem celem prac uszczelniających jest przekierowanie jej poza dach i ściany budynku.
10:33, 24.12.2021
Jedni lubią z mięsem, inni wegetariańskie. Dla niektórych ser jest niezbędny, a inni mogą sobie bez niego bardzo dobrze poradzić. Niezależnie od podziałów wszystkich łączy jedno – miłość do burgerów. Z tego tekstu dowiesz się, gdzie w Gdyni zjeść najlepszego burgera. Zaczynamy!
15:42, 15.12.2021
Szukając informacji, przywykliśmy do tego, że najczęstszym źródłem, do którego sięgamy, jest Internet. Jednak w wielu przypadkach, czy to w trakcie nauki, czy też w życiu zawodowym pobieżne informacje to zbyt mało. Sprawdzone publikacje o charakterze naukowym pozwalają nam sięgnąć do źródła problemu, a czasami również podejść krytycznie do danego tematu. Dlatego sięgnięcie po specjalistyczne książki wydaje się dobrym pomysłem. Pozwala to pogłębić wiedzę, znaleźć nowe spojrzenie na temat lub solidnie przygotować się do egzaminu, lub wykonywanej pracy. Jak zatem zdobyć specjalistyczne książki z interesującej nas dziedziny?
12:06, 10.12.2021
Pałac i Folwark Łochów (hotel Grupy ARCHE) to miejsce, w którym historia spotyka się z teraźniejszością, poezja z muzyką i sztuką, a wszystko to odbywa się w zabytkowych, zachwycających architektonicznie wnętrzach. Pod koniec listopada odbył się tam koncert krakowskiego barda Grzegorza Turnaua, który uwieńczył regionalne obchody Roku Norwida i jednocześnie zainaugurował Ogólnopolski Festiwal Charytatywny TO MY.
11:40, 10.12.2021
PKO Bank Polski i Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) zawarły umowę o współpracy w zakresie płatniczych gwarancji ubezpieczeniowych, zabezpieczających do 80 proc. kredytu udzielonego na realizację inwestycji krajowych generujących eksport. Gwarantem jest Skarb Państwa.
REKLAMA
REKLAMA