Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
11:10, 04.06.2021
Wirtualna wyprawa do podziemnej kopalni oraz hut miedzi, multimedia, gry, ciekawostki i inne atrakcje - KGHM Polska Miedź S.A świętuje 60-lecie, zapraszając na mobilną wystawę o przeszłości i przyszłości wydobycia i przeróbki miedzi. W czerwcu w Polskę wyruszy specjalnie przygotowany tir z multimedialną ekspozycją, którego trasę będzie można śledzić na kanałach społecznościowych KGHM oraz w lokalnych i ogólnopolskich mediach.
10:53, 04.06.2021
11 czerwca rusza kolejna edycja konkursu #FakeHunter Challenge. Tym razem uczestnicy będą wyłapywać w sieci i zgłaszać fake newsy dotyczące telekomunikacji oraz energetyki. W rywalizacji może wziąć udział każdy, kto się zarejestruje. Konkurs potrwa do 13 czerwca.
10:39, 04.06.2021
Minął rok od uruchomienia Asystenta głosowego w aplikacji mobilnej PKO Banku Polskiego. Przy jego pomocy, używając mówionych poleceń, można m.in. zrobić przelew zwykły do zdefiniowanego odbiorcy lub na numer konta oraz przelew na telefon, a także sprawdzić stan środków na rachunku. Funkcji i możliwości Asystenta będzie stopniowo przybywać.
10:10, 04.06.2021
Dzień Dziecka to szczególne święto najmłodszych, które zawsze powinno być pełne radości. Z tej okazji ?Fundacja PSH Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb? zrealizowała akcję dla chorych i potrzebujących dzieci. Do blisko 40 placówek pomocowych w całym kraju trafiły książki ,,Lewiatanki - Przyjaciele z sąsiedztwa??, puzzle oraz kolorowanki.
11:06, 01.06.2021
Do 30 czerwca Polska Agencja Prasowa czeka na prace uczniów pokazujące, dlaczego Unia Europejska jest ważna dla Polski. Na zwycięzców konkursu ?Moja ulica leży w Europie? czekają nagrody pieniężne.
REKLAMA
15:43, 18.05.2021
Książeczka mieszkaniowa przez długi czas stanowiła bardzo dobrą formę oszczędzania na własne mieszkanie lub dom. Wiele osób odkładało na niej swoje oszczędności, ale dewaluacja złotego doprowadziła do sytuacji, w której straciły one na swojej wartości. Wiele osób postanowiło więc zlikwidować książeczki mieszkaniowe, aby otrzymać z nich chociaż niewielką część wartości. Warto jednak wiedzieć, że ostatnio pojawiła się nowa możliwość związana z otrzymaniem tak zwanej premii gwarancyjnej w przypadku osób, które posiadają tego rodzaju książeczki mieszkaniowe. Jak to więc działa?
11:18, 11.05.2021
Mikro, małe i średnie firmy otrzymają nowe ułatwienie w dostępie do finansowania. Gwarancje BGK dla leasingu wykorzystują środki Paneuropejskiego Funduszu Gwarancyjnego. Pomogą wygenerować akcję leasingową o wartości 5,6 mld zł i wesprą przedsiębiorców oraz polską gospodarkę w trudnym okresie pandemii koronawirusa. Nowe gwarancje BGK zabezpieczą do 80 proc. kwoty leasingu lub pożyczki leasingowej bez odsetek oraz kosztów związanych z ich udzieleniem.
11:02, 11.05.2021
W środę, 12 maja o godz. 10 zapraszamy na webcast pt. ?Grupa Bosch w Polsce - wyniki w trudnym roku pandemii i strategia rozwoju?.
10:28, 10.05.2021
Rozpoczęła się współpraca między SKOK im. Chmielewskiego z Lublina a SICREDI Centro Sul z Parany. W spotkaniu Kasy Krajowej, SICREDI, SKOK im. Chmielewskiego oraz SICREDI Centro Sul, wziął udział m.in. ambasador RP w Brazylii Jakub Skiba.
09:58, 10.05.2021
W 2020 roku Grupa Kapitałowa PKO Banku Polskiego obniżyła o 32 proc. emisję dwutlenku generowaną przez jej działalność operacyjną. Jednocześnie wdrożyła Politykę Odnawialnych Źródeł Energii, w ramach której finansowane są m.in. projekty farm fotowoltaicznych oraz wiatraków oraz zaostrzyła kryteria finansowania dla wysokoemisyjnych sektorów gospodarki.
REKLAMA
09:49, 10.05.2021
Od marca we wszystkich sklepach PSH Lewiatan trwa największa w historii sieci akcja konsumencka, w której do zdobycia są wyjątkowe maskotki ?Lewiatanki?. Na początku maja w ramach akcji pojawi się kilka nowości ? produkty marki własnej w okazjonalnej lewiatankowej szacie graficznej oraz puzzle Trefl i kolorowanki dla najmłodszych, których pełnię możliwości będzie można odkryć dzięki nowej wersji aplikacji mobilnej ?Lewiatanki? wykorzystującej technologię rozszerzonej rzeczywistość. Dodatkowo 8 maja został ogłoszony w całej sieci ?Dniem Lewiatanków? ? tylko tego dnia jeden znaczek będzie można zdobyć za zakupy już za 15 zł! Sieć jako pierwsza w Polsce na tak szeroką skalę wykorzystała rozszerzoną rzeczywistość w akcji skierowanej do konsumentów.
14:01, 30.04.2021
Nie da się ukryć, że poduszki ortopedyczne mają ogromny wpływ na komfort i jakość snu, jak również odpowiednio dobrany materac. W połączeniu potrafią dać kosmiczny efekt, dzięki czemu zapomnisz o nieprzespanych nocach i bardzo złych porankach spowodowanych właśnie brakiem zdrowego i spokojnego snu. Jakie są najlepsze poduszki ortopedyczne? Zobacz nasz ranking TOP5 tego produktu!
10:28, 27.04.2021
Nowoczesne podłogi powinny nie tylko charakteryzować się szczególną estetyką wykonania i różnorodnością dekorów, ale również ponadprzeciętnymi właściwościami technicznymi. W te założenia doskonale wpisuje się nowość na rynku ? wodoodporne podłogi laminowane dostępne w salonach wnętrz Abler.
09:06, 27.04.2021
Pandemia pokrzyżowała szyki producentom gier, ich wydawcom oraz graczom z całego świata, którzy na premiery długo oczekiwanych tytułów musieli poczekać kolejne miesiące. Gry przygodowe cieszą się niesłabnącą popularnością nie tylko w czasie lockdownu. Przez COVID-19 masz opóźnienia w nowościach z 2019 i 2020 roku? Nic straconego! Podpowiadamy, które tytuły są warte uwagi.
00:00, 26.04.2021
Liczba seniorów stale rośnie. W 2015 roku osób powyżej 65 roku życia było ponad 6 milionów. Do 2050 roku liczba ta ma wzrosnąć prawie dwukrotnie! Starzejące się społeczeństwo to wyzwanie nie tylko dla systemu ochrony zdrowia, ale także dla towarzystw ubezpieczeniowych. Pragniesz zabezpieczyć finansowo siebie i swoich bliskich na jesień życia? Dowiedz się, jaką polisę na życie wybrać.
REKLAMA
REKLAMA