Zamknij
REKLAMA

Innowacyjna przestrzeń dla przedsiębiorców

00:00, 01.07.2020 | materiały partnera

Szukasz środowiska, w którym będziesz mógł rozwinąć biznes, bądź innowacyjną działalność? Znamy miejsce idealne dla Ciebie!

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni to nowoczesna przestrzeń, przystosowana do Twoich potrzeb. Jesteśmy strefą przyjazną zarówno początkującym przedsiębiorcom, jak i firmom z wieloletnim stażem. Z myślą o różnych poziomach zaawansowania działalności naszych klientów, stworzyliśmy ofertę odpowiadającą nawet tym najbardziej wymagającym.

Jeśli działasz w obszarze: ICT, automatyki, robotyki, biotechnologii, ochrony środowiska lub w branżach kreatywnych i jesteś na samym początku tworzenia działalności, skorzystaj z oferty coworkingu. W ramach umowy z Pomorskim Parkiem Naukowo-Technologicznym Gdynia otrzymasz dostęp do wygodnego biurka, komputera, urządzenia wielofunkcyjnego i Internetu o prędkości 20 mb/s. Ze stanowiska możesz korzystać całą dobę, siedem dni w tygodniu. Opłaty za usługę są naliczane wprost proporcjonalnie do liczby godzin Twojej pracy – dzięki temu nie wydasz więcej niż potrzebujesz.

Będziesz pracować w PPNT Gdynia | Strefie Startup,  w otoczeniu ludzi, takich jak Ty, z mnóstwem innowacyjnych pomysłów W razie potrzeby skorzystasz z wyciszonej przestrzeni, pomieszczenia ze stołem konferencyjnym lub sali przystosowanej do spotkań biznesowych.

W PPNT Gdynia od lat wspieramy innowacyjne technologie. Jeśli działasz w tym obszarze, Twoja firma jest obecna na rynku krócej niż dwa lata, a oferta coworkingu to dla Ciebie za mało, wybierz inkubator. W ramach umowy z Pomorskim Parkiem Naukowo-Technologicznym Gdynia będziesz mógł wynająć komfortowe biuro, laboratorium bądź prototypownię w przestrzeni PPNT w Gdyni lub w Parku Konstruktorów, a także sale konferencyjne na preferencyjnych warunkach.

Oprócz miejsca do pracy wyposażonego w nowoczesny sprzęt otrzymasz merytoryczne wsparcie ekspertów, a także pomoc w kwestii promocji, gwarancję udziału w warsztatach i targach. Jeżeli natomiast okres Twojej działalności przekroczył dwa lata, ale chciałbyś skorzystać z powyższych możliwości, przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę park. Ze szczegółami możesz zapoznać się na naszej stronie internetowej. Nasz obiekt znajduje się w doskonałej lokalizacji, blisko stacji SKM oraz przystanku autobusowego. Można bezproblemowo dojechać tu  praktycznie z każdego okolicznego miasta. Dzięki temu zarówno pracownicy firmy, jak i klienci będą mogli szybko i bez przeszkód dostać się do wynajętego w PPNT Gdynia lokalu.

W PPNT Gdynia stawiamy na rozwój nowatorskich firm, jednak i my mamy w stosunku do nich określone oczekiwania. Jeśli chcesz z nami budować przyszłość, sprawdź wytyczne dotyczące aplikowania na naszej stronie internetowej: https://ppnt.pl/oferta/.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA