Zamknij
REKLAMA

Na jakich warunkach można wypożyczyć samochód w Gdyni?

00:00, 28.08.2020 | materiały partnera

Na co dzień nie każdy potrzebuje samochodu - korki i brak miejsc na parkingach skutecznie odstraszają, zwłaszcza tam gdzie komunikacja miejska działa sprawnie. Może się jednak okazać, że potrzeba użycia samochodu może przyjść zupełnie niespodziewanie, a pożyczanie auta od znajomych nie zawsze może okazać się dobrym rozwiązaniem. Na pomoc przychodzą wypożyczalnie samochodów, co może uratować zarówno naszą przeprowadzkę, wakacje czy też umożliwić nagłą podróż w odległe miejsce.

Wypożyczenie auta w Gdyni

CarFree - wypożyczalnia samochodów w Gdyni - to jedna z najpopularniejszych firm w kraju oferująca takie usługi. Bogata oferta pojazdów, najprostszy sposób wypożyczenia oraz wieloletnie doświadczenie w branży rent a car przyciągnęło już około 20.000 zadowolonych klientów.

W wypożyczalni samochodów CarFree Gdynia skorzystasz z szerokiego wyboru aut dostawczych i osobowych, nie martwiąc się o ukryte dodatkowe opłaty, prowizje, limity kilometrów czy nawet kaucje, wygodnie rezerwując potrzebny pojazd przez internet.

Firma posiada w mieście własny oddział obsługujący klientów na najwyższym poziomie. O brak auta nie trzeba się martwić nawet podróżując samolotem. Wypożyczalnia samochodów CarFree bezpłatnie dostarczy wynajęty pojazd na port lotniczy Gdynia-Kosakowo, co umożliwi Ci ciągłość podróży oraz komfort komunikacyjny. Poznaj zalety płynące z wypożyczenia samochodu bezpośrednio na lotnisku, aby dowiedzieć się czemu coraz więcej podróżujących decyduje się na wynajem tego typu. 

Warunki wypożyczenia samochodów w Gdyni

Wypożyczalnia samochodów CarFree w Gdyni umożliwia wynajęcie potrzebnego pojazdu na dowolny, dogodny dla Ciebie okres. Wynajem krótkoterminowy (do 1 miesiąca) to doskonała oferta dla klientów indywidualnych. De facto to świetna opcja na podróż za miasto autem rodzinnym, przeprowadzkę czy krótką podróż służbową, bo płacisz tylko za wynajem auta oraz paliwo. 

Wynajem długoterminowy (od 2 do 5 lat) pozwoli zapomnieć o wysokich kosztach zakupu aut, co pozwoli złagodzić finanse dużych firm czy instytucji oraz uniknąć kredytów. 

CarFree oferuje również bardzo atrakcyjną propozycje dla firm, jaką jest wynajem średnioterminowy (od 1-24 miesięcy). Dzięki temu rozwiązaniu zyskuje się możliwość korzystania z wysokiej klasy aut bez opłat związanych z serwisem, ubezpieczeniem oraz przeglądem, skutecznie obniżając firmowe wydatki.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop