Zamknij
REKLAMA

Specjalistyczne oprogramowanie Solid Edge do tworzenia innowacyjnych projektów

13:05, 02.09.2020 | materiały partnera

Postęp przedsiębiorstwa zależy od wielu czynników, do których należy: wykształcona, ciągle podnosząca swoje kwalifikacja kadry, a także oprogramowanie, które pozwala efektywnie zarządzać projektami. Bez tych dwóch czynników przedsiębiorstwa z branży automotive, aerospace czy military nie są w stanie nadążyć za konkurencją.

Solid Edge - szybkie i elastyczne programowanie.

Nowoczesne oprogramowanie do tworzenia części musi być złożone z wielu modułów, które pozwolą na tworzenie wymaganej dokumentacji, a także zwizualizują pracę programisty przez zastosowanie koncepcji 2D oraz 3D. Taką funkcjonalność ma Solid Edge - oprogramowanie firmy Siemens Digital Industries Software, a w Polsce dystrybuowane m.in. przez ich europejskiego partnera – przedsiębiorstwo CAMdivision. Główną zaletą systemu Solid Edge jest możliwość łatwej wymiany danych oraz integracji z Teamcenter, co wyróżnia oprogramowanie na tle konkurencji oraz to, że na rynku niedawno pojawiła się najnowsza wersja Solid Edge 2020, przez co program jest w 100% aktualny i dopasowany do potrzeb nowoczesnego przedsiębiorstwa.

Bezpłatna licencja Solid Edge – do czego może służyć?

Dużą zaletą oprogramowania jest możliwość skorzystania z bezpłatnych licencji wersji Solid Edge 2D Drafting oraz przeglądarki Solid Edge Viewer. Solid Edge 2D Drafting umożliwia tworzenie parametrycznych rysunków 2D, które mogą mieć także przeznaczenie komercyjne. Natomiast sama przeglądarka pozwala zapoznać się z dokumentacją plików 2D i modułów 3D bez potrzeby inwestowania w całe oprogramowanie. Bezpłatne wersje mogą być uzupełnieniem innych programów oferowanych przez Siemens Digital Industries Software.

Firma CAMdivision – wsparcie dla polskich klientów programów typu CAM, CAD.

Wszystkie licencje mają w pakiecie opiekę polskiego partnera firmy Siemens. Zespół CAMdivision odpowiedzialny jest za pełen pakiet wdrożenia nowego systemu, jego aktualizację oraz serwis. Wsparcie klientów polega także na szkoleniu kadry, tłumaczeniu programów oraz materiałów szkoleniowych na język polski. Taka pomoc zapewnia firmie płynne przejście na nowe oprogramowanie bez ryzyka opóźnień projektów czy niedostosowania modułów do potrzeb zespołu. Więcej o firmie oraz najnowszej wersji oprogramowania Solid Edge przeczytasz na stronie CAMdivision.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop