Zamknij
REKLAMA

Rynek nieruchomości w Gdyni budzi coraz większe zainteresowanie

10:19, 19.10.2020 | materiały partnera

Gdynia to miasto, które w ostatnim czasie zyskuje na popularności. Na jego renomę wpływa m.in. przynależność do aglomeracji Trójmiasta. Cenią to sobie szczególnie mieszkańcy, jak i turyści z całej Polski, którzy mogą za jednym razem odwiedzić Gdynię, Gdańsk oraz Sopot.

Gdynia znajduje się na drugim miejscu pod względem ludności w województwie pomorskim. Miasto uznawane jest za jedno z najcenniejszych zespołów zabytkowych w Polsce. Atrakcyjne położenie i duży potencjał inwestycyjny miasta sprawiają, że coraz więcej osób jest zainteresowanych zakupem mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Dlaczego miasto cieszy się tak dużą popularnością?

Gdynia - idealna lokalizacja

Gdynia jest jednym z najbardziej słonecznych miast w Polsce. To idealne miejsce do spędzania wakacji oraz weekendów. Mnogość terenów zielonych i świeże powietrze sprawiają, że jest to świetna lokalizacja dla osób ceniących kontakt z naturą. Gdynia jest nowoczesnym ośrodkiem gospodarki morskiej, handlu międzynarodowego, nauki, kultury i turystyki. To tutaj odbywa się jeden z najpopularniejszych festiwali - Open'er Festival, na który zapraszani są artyści z całego świata.

Jednak to nie jedyna atrakcja, jaką oferuje miasto. Bliskość Morza Bałtyckiego sprawia, że Gdynia cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno na pobyt krótkoterminowy, jak i stały. Należy również do najciekawszych regionów pod kątem inwestycji. Ponadto Gdynia jest jednym z pierwszych miast w Polsce i w całej Europie Wschodniej, które uzyskało prestiżowy certyfikat ISO 37120 – w zakresie zrównoważonego rozwoju społecznego. Sprawna komunikacja, wysoki poziom bezpieczeństwa i szeroka gama usług - to atuty, które zadecydowały o wyróżnieniu. 

Ranking inwestycji w Gdyni

Portal Rynek Pierwotny opublikował ranking najciekawszych inwestycji mieszkaniowych w Gdyni za wrzesień 2020 roku. Na najwyższym stopniu podium znajduje się Osiedle Cis przy ulicy Morskiej 226. Inwestycja mieści się w samym centrum Gdyni. Wszystkie punktu usługowo-handlowe znajdują się niemal w zasięgu ręki. Atrakcyjna lokalizacja sprawia, że dojazd do centrum miasta nie stanowi problemu.

Na drugim miejscu znajduje się inwestycja Alvarium. Powstała ona w jednej z ładniejszych dzielnic Gdyni. To wyjątkowy projekt, który zadowoli najbardziej wymagających klientów. Alvarium zostało zaprojektowane z myślą o miejscu przyjaznym rodzinom ceniącym sobie komfort i wygodę życia. Trzecie miejsce należy do inwestycji Murapol Nadmorskie Trasy. To osiedle położone w gdyńskiej dzielnicy Oksywie. W ofercie znajduje się szeroki wybór metraży - kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe. Murapol Nadmorskie Tarasy to inwestycja zaprojektowana z myślą o wszystkich, którzy szukają połączenia atutów wynikających z bliskości centrum Gdyni i nadmorskiego otoczenia.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%