Zamknij
REKLAMA

Pruszcz Park, czyli zielone osiedle w sercu Pruszcza Gdańskiego

12:50, 21.04.2021 | materiały patnera

Każdy z nas marzy o spokojnym, cichym i zielonym miejscu do zamieszkania, jednak wielu musi iść na kompromisy, gdyż dobra lokalizacja najczęściej oznacza otoczenie miejskiej szarości. Planując przeprowadzkę do Pruszcza Gdańskiego, nie musimy jednak godzić się na żadne ustępstwa. Nowe osiedle, powstające przy zbiegu ulic Raciborskiego i Cichej – Pruszcz Park – będzie rajem dla tych, którzy cenią sobie spokój, harmonię i mieszkanie w świetnej lokalizacji, z dostępem do wielu udogodnień.

Pruszcz Park to zielony raj

Pruszcz Park nie będzie miał parku tylko w nazwie – nowe osiedle dewelopera Szymichowski to kwintesencja nowoczesnego budownictwa, które przestrzenie miejskie zatapia w zieleni. W projekcie osiedla przewidziana jest budowa małych parków pomiędzy budynkami, które tworzyć będą wyjątkowy klimat Pruszcz Parku. Oprócz zieleni na zewnątrz, możemy spodziewać się jej również w środku, gdzie w projektach części wspólnych, planuje się zastosowanie naturalnych materiałów, jak drewno i roślinność. Dzięki temu cały kompleks zyska na spójności, a mieszkańcy będą mogli poczuć się jak w prawdziwie nowoczesnym domu.

Mieszkania z klasą

Co najważniejsze, same apartamenty stanowić będą niesamowitą zachętę do kupna i przeprowadzki do Pruszcz Parku. Mieszkania zostały zaprojektowane z wysoką starannością, by zapewnić jak najwyższy komfort życia przyszłym nabywcom. Apartamenty na parterze będą miały dostęp do ogródków, zaś te na wyższych kondygnacjach do zielonych tarasów oraz balkonów. Mieszkańcy będą mogli swobodnie korzystać z tych udogodnień, spędzając czas z rodziną oraz przyjaciółmi na świeżym powietrzu.

Dodatkowo w mieszkaniach istnieć będzie możliwość wydzielenia osobno kuchni, co zapewni mieszkańcom dużą wygodę. Dla komfortu zaprojektowane zostały również odrębne pomieszczenia, które można przekształcić w dodatkową toaletę, garderobę czy pomieszczenie gospodarcze.

Lokalizacja marzeń

Oczywiście osiedle Pruszcz Park nie byłoby tak atrakcyjne, gdyby nie jego świetne położenie. W okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy usługowe, instytucje kultury czy placówki medyczne. Lokalizacja zapewnia również łatwy dojazd do Gdańska oraz do autostrady czy obwodnicy. Z tego powodu Pruszcz Park to wymarzone miejsce do zamieszkania dla osób, które pracują w Trójmieście i okolicy, a szukają mieszkania w otoczeniu natury. Nowe osiedle oferuje wiele atrakcyjnych udogodnień, stanowiąc idealne miejsce do życia dla rodzin z dziećmi.

A co na osiedlu?

Projektanci Pruszcz Parku zadbali o to, by wszystkim żyło się na nowym osiedlu wygodnie. Na terenie kompleksu powstać mają piękne place zabaw, które umożliwią bezpieczną rozrywkę najmłodszym mieszkańcom i ich opiekunom.

Każdy budynek będzie również posiadał osobną halę garażową, przystosowaną do samochodów z instalacją LPG oraz samochodów elektrycznych.

Na terenie osiedla zostanie również zainstalowane oświetlenie LED, które uruchamiane będzie przez czujnik ruchu.

Pruszcz Park to doskonałe osiedle do zamieszkania dla wszystkich, którzy poszukują zielonej oazy w środku miasta.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%