Zamknij
REKLAMA

Jak legalnie obstawiać zakłady sportowe?

14:52, 29.04.2022 | materiały partnera
Żródło: http://enteronline.co.nz/wp-content/uploads/2020/12/sports-betting-skills.png

Zakłady na sport jest zaskakującą kwestią. Jak obstawiać u legalnego bukmachera, aby wygrać - poznaj ważne wskazówki i porady.

Rynek zakładów sportowych w Polsce rośnie z roku na rok, wraz z jego rozwojem przybywa nowych graczy, którzy nie mając doświadczenia, mogą popełniać błędy. Mogą one być związane z nieodpowiednim wyborem usługodawcy lub po prostu małą wiedzą o tym, jak obstawiać u bukmachera. W tym artykule postaramy się wyjaśnić, w jaki sposób rozpocząć grę u bukmachera i nie popełniać najczęstszych błędów, z którymi mają do czynienia początkujący gracze. Poruszymy również ważną kwestię związaną z prawdopodobieństwem i wygranymi u bukmachera.

Zakłady Bukmacherskie, Jak Obstawiać Żeby Wygrać?

Najważniejszą i zarazem najbardziej zaskakującą dla wielu kwestią, decydującą o wygranych jest wybór odpowiedniego bukmachera. Istnieje wiele firm oraz narzędzi do obstawiania takich jak, chociażby Betclic aplikacja mobilna (duzo informacj znajdziesz na stronie https://www.probukmacher.pl/akademia/bukmacherzy/betclic/betclic-aplikacja/). Bardzo ważna jest analiza firm dostępnych na rynku i wybór tylko tych, które są legalne i posiadają licencję. Tylko wtedy możemy mieć gwarancję, że pieniądze, które zarobimy, będziemy mogli później wypłacić. Warto również sprawdzić ofertę i dostępne typy zakładów, powinna one odpowiadać naszej strategii i stylowi gry.

Jak obstawiać u bukmachera - ważne wskazówki

Zakłady bukmacherskie to z pozoru bardzo prosty temat, ale w praktyce istnieje wiele czynników, które mogą decydować o tym, czy trafimy nasz kupon, czy też będziemy musieli pogodzić się z porażką. Wiele osób często zadaje sobie to jedno pytanie, czyli jak obstawiać zakłady na żywo, żeby wygrać? Szczególnie nowi gracze szukają niezawodnych strategii, które sprawią, że ich kupony zaczną przynosić coraz większe pieniądze. Zakłady bukmacherskie sprowadzają się do znalezienia najlepszego stosunku jakości do ceny. Co ciekawe bukmacherzy czasami również popełniają błędy, a gracze mogą je bezwzględnie wykorzystać. Poniżej postaramy się przedstawić kilka istotnych wskazówek, dzięki którym gra każdego gracza może wznieść się na wyższy poziom.

Żródło: https://playfulplay.com/wp-content/uploads/2020/10/Sports-Betting0.jpeg

Znajomość sportu który obstawiasz

Obstawiając zakłady, musisz rozumieć sport, który obstawiasz. Nie chodzi tylko o znajomość suchych danych takich jak statystyki ostatnich meczów. Dużym plusem jest oglądanie wydarzeń sportowych, analizowanie zachowania zawodników, a także bycie na bieżąco z informacjami płynącymi z klubów. Zawodnicy, jak i kluby szczególnie te na najwyższym poziomie żyją w blasku fleszy, każdy ich ruch jest widoczny, a wszystkie wiadomości i tak prędzej czy później dostają się do opinii publicznej. Gracze obstawiający zakłady mogą z tego korzystać i szukać w takich informacjach swojej przewagi, która ostatecznie może doprowadzić do zwycięstwa. Jakie to informacje? Chociażby te wydane przez zawodników na swoich social mediach o np. chorobie.

Graj wyłącznie pojedyncze wydarzenia

Nie chodzi o to, że kupony są złe, powód jest zupełnie inny. Większa liczba zdarzeń na kuponie znacząco zmniejsza prawdopodobieństwo wygranej. Wszyscy gracze walczą z rachunkiem prawdopodobieństwa i starają się szukać przewag na każdym polu. Pierwszą z nich są właśnie kupony, na którym zawieranych jest więcej zdarzeń niż jedno. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest zwiększenie stawki na grę i posługiwanie się wyłącznie kuponami zawierającymi jedno zdarzenie.

Musisz rozumieć rynki z których korzystasz

W zależności od bukmachera, w którym zdecydujesz się grać, różne typy zakładów mogą być różnie rozliczane. Dobrym przykładem może być zakład na połowę/cały mecz, zdarza się, że gracze popełniają błędy i obstawiają na wygranie dwóch połówek swojej drużyny, z założeniem, że każda połówka rozliczana jest osobno. Ten typ zakładu jest zdecydowanie inny niż tradycyjne HT/FT, czyli zakład, w którym obstawiania drużyna musi wygrywać do połowy, a następnie wygrać cały mecz. Podobnie jest w tenisie i rozliczaniu kreczy zawodników. Jest to sytuacja zupełnie inna od pierwsze, ale również gracze bardzo często mogą błędnie rozumieć zakłady, które obstawiają. Dlatego ważne jest dokładne zapoznanie z regulaminem i zasadami narzuconymi przez bukmachera, u którego gramy.

Nie obstawiaj sercem i emocjami

Jeden z najpoważniejszych błędów każdego gracza to obstawianie na drużyny, którym kibicują. W tego typu przypadkach chłodna analiza i realne postrzeganie sytuacji jest zaciemniona, przez których emocje w bukmacherce należy unikać. Gracz nie patrzy na realne dane i napływające informacje, ale zaczyna wierzyć o podświadomie przekonywać siebie, że jego zespół wygra. Najlepszym więc rozwiązaniem jest nieobstawianie na drużyny czy zawodników, którym kibicujemy.

Wybieraj mniej popularne sporty lub niższe ligi

Jest to bardzo dobry sposób na szukanie przewagi w starciu z bukmacherem. O ile w przypadku najpopularniejszych lig piłkarskich bukmacherzy wiedzą dosłownie o wszystkim i żadna informacja im nie umknie, o tyle w przypadku niższych lig jest odwrotnie. W takiej sytuacji to gracz może być dużo lepiej poinformowany i wiedzieć o sytuacjach z głębi zespołu, które nie przedarły do szerokiej opinii publicznej. Jest jednak jeden warunek, gracz musi wiedzieć dosłownie wszystko a informacje, które posiada, muszą pochodzić z wiarygodnego źródła. Podobnie jest w przypadku mniej popularnych dyscyplin, które cieszą się mniejszą popularnością.

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że czytając ten artykuł wielu graczy, którzy mieli jakiekolwiek wątpliwości w tym momencie wiedzą o bukmacherce troszeczkę więcej. Wykorzystanie opisanych powyżej wskazówek i przeanalizowanie ich pod kątem własnej gry powinno przynieść trochę korzyści a przede wszystkim sprawić, że od teraz gra takiej osoby będzie dużo bardziej świadoma.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%