Zamknij
REKLAMA

Uroczystość wręczenia dyplomów zakończenia studiów I stopnia - AMW 2021

23:35, 21.02.2021
REKLAMA

#amwgdynia #wojskopolskie
W piątek, 19 lutego odbędzie się uroczyste wręczenie dyplomów studentom wojskowym. W tym roku inżynierami zostanie 75 podchorążych. Uroczystość odbędzie się w Audytorium AMW o godz. 10.00. Zapraszamy na transmisję online z tego wydarzenia na kanale YouTube AMW.

Przyszli oficerowie studiowali na Wydziale: Nawigacji i Uzbrojenia Okrętowego (27 podchorążych), Mechaniczno-Elektrycznym (38 podchorążych) oraz Dowodzenia i Operacji Morskich (11 podchorążych). Przez ten okres nabyli odpowiednie kwalifikacje pozwalające uzyskać tytuł zawodowy inżyniera.
Podczas uroczystości wprowadzony zostanie Sztandar Akademii Marynarki Wojennej oraz odtworzony będzie hymn Rzeczypospolitej Polskiej. Wyróżnienia zostaną przyznane studentom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, w sporcie oraz prezentowali wzorową postawę żołnierską.
Wydarzenie to będzie zakończeniem pierwszego etapu nauki. Kolejnym krokiem są studia drugiego stopnia, które prowadzą do otrzymania tytułu magistra oraz uzyskania promocji na pierwszy stopień oficerski - podporucznika marynarki wojennej. Przez cały okres nauki kandydaci na oficerów muszą zaliczyć szereg praktyk na lądzie i na morzu.
Dzień ten to także okazja do wręczenia medali dla kadry i pracowników nadanych przez Prezydenta RP oraz Ministra Obrony Narodowej.

Odwiedź nas:
https://www.facebook.com/amw.gdynia
https://www.instagram.com/akademia_marynarki_wojennej/
https://twitter.com/Akademia_MW

Więcej: www.amw.gdynia.pl

facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz