Zamknij
REKLAMA

Młodość nie zwalnia z myślenia

20:40, 12.07.2021
REKLAMA

Wakacje to czas radości i beztroski. Większość z nas chce spędzić je tak, żeby mieć piękne wspomnienia. Planujemy wypoczynek w różnych częściach kraju i Świata. Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku rozpoczyna kampanię „Młodość nie zwalnia myślenia” od spotu, który ma być przestrogą dla nierozważnych i bezmyślnych zachowań nad wodą.

Każdy z nas ma swój plan na spędzanie czasu wolnego podczas urlopu. Jedni udają się na zorganizowane wyjazdy wakacyjne, inni spontanicznie realizują swoje pomysły. Należy jednak zawsze pamiętać o bezpieczeństwie i rozwadze. Najważniejsze żeby czas odpoczynku i zabawy nie zamienił się w zdarzenie z tragicznym skutkiem. Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi będą realizować kampanię „Bezpieczne wakacje”, od serii materiałów filmowych ze specjalnym przesłaniem. Pierwszy spot dotyczy utonięć. Od rozpoczęcia wakacji doszło już do wielu rodzinnych tragedii.
Piękna pogoda i upały zachęcają żeby korzystać z kąpieli wodnych i słonecznych, jednak wielokrotnie są to zachowania nieodpowiedzialne a spożywany przy tej okazji alkohol, ma często tragiczne skutki. Młodość nie zwalnia z myślenia, daj sobie szansę, przeżyj!

facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz