Zamknij
REKLAMA

W SP 28 dużo się dzieje. Uczniowie wcielają się w bohaterów "Quo vadis", zostają Ekspertami Tabliczki Mnożenia i uczą się rozwiązywać konflikty

22:37, 14.10.2020 | hs za: SP 28
Skomentuj
REKLAMA

Na lekcji j.polskiego uczniowie klasy VIII B Szkoły Podstawowej nr 28 weszli w role bohaterów powieści H. Sienkiewicza „Quo vadis” i zaprezentowali informacje o wylosowanych postaciach.

Jednym z elementów zadania było również przygotowanie stroju. Obrusy i prześcieradła bardzo się do tego przydały, choć niektórzy uczniowie niezwykle drobiazgowo zadbali o odpowiedni wygląd obywatela Rzymu.

- Gratuluję pięknych wystąpień i oryginalnych pomysłów na strój - podsumowuje Małgorzata Wiśnicka, nauczyciel języka polskiego.

* * *

X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

"2 października obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Uczniowie, którzy wykazali się wzorową znajomością tabliczki mnożenia podczas egzaminu, odebrali zasłużone certyfikaty i otrzymali tytuł Ekspertów Tabliczki Mnożenia. Gratulujemy Mistrzom i zapraszamy do zabawy za rok!" - opowiada Katarzyna Łuniewska, Szkolny koordynator.

* * *

30 września i 1 października w klasie III B odbyły się warsztaty pt. ,,Mój dobry kolega."

"Wspólnie uczyliśmy się rozwiązywania konfliktów. W czasie zajęć wykonywaliśmy tematyczne plakaty. Zajęcia wszystkim dzieciom bardzo się podobały. Odkryliśmy wartość przyjaźni i koleżeństwa." - opowiada wychowawczyni.

* * *

Mimo pandemii i całej masy obostrzeń w gdyńskich szkoła trwa edukacja i jak widać na przykładzie SP 28, wszyscy - zarówno uczniowie, jak i nauczyciele radzą sobie doskonale.

(hs za: SP 28)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA