Zamknij
REKLAMA

AMW: KOMPUTERY DLA DZIECI

13:20, 29.10.2020 | hs za: AMW
Skomentuj
REKLAMA

Akademia Marynarki Wojennej nie przestaje pomagać i wznawia akcję zbiórki używanych komputerów. W piątek 16 października przekazaliśmy dwa komputery do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mostach, które trafią do potrzebujących uczniów. Darczyńcami są pracownicy AMW.

W czerwonej strefie do nauczania zdalnego wracają uczelnie i szkoły ponadpodstawowe. Część dzieci z klas podstawowych przeszło również na nauczanie zdalne. Coraz więcej dzieci z klas wczesnego nauczania również podejmuje kształcenie zdalne. Wszystko uzależnione jest od sytuacji epidemiologicznej w danej szkole. Dlatego dalej staramy się pomagać potrzebującym.

Laboratorium Podstaw Techniki  Akademii Marynarki Wojennej kontynuuje akcję pozyskiwania komputerów dla dzieciaczków. Jeśli posiadają Państwo starszy zbędny sprzęt komputerowy możecie go przekazać. W LPT AMW nadamy mu drugie życie i trafi on w ręce potrzebujących uczniów.

"Oczywiście pozyskujemy tylko zadbany, sprawny sprzęt. Wymagania minimalne: procesor 2.0 GHz x 2 rdzenie, RAM 4 GB lub możliwość rozszerzenia do 4 GB, karta sieciowa, system nie starszy niż Win 7. Dokonamy przeglądu, uzupełnimy RAM do maximum, wgramy nową licencję WIN10. Gwarantujemy skuteczne usunięcie danych." - deklaruje uczelnia.

(hs za: AMW )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz