Zamknij
REKLAMA

Pomóż Oldze! Ratowniczka medyczna z Gdyni poszukuje dawcy szpiku

14:19, 28.02.2021 | Mariusz Sieraczkiewicz za: dkms.pl
Skomentuj
REKLAMA

"Jako Ratownik Medyczny każdego dnia pomagałam ludziom. Teraz to ja potrzebuję pomocy w walce z ostrą białaczką szpikową. Być może to Ty, rejestrując się jako potencjalny Dawca szpiku, podarujesz mi szansę na życie." - mówi Olga z Gdyni.

Mam na imię Olga. Pozwól, że opowiem Ci swoją historię...

Mam 41 lat Pochodzę z Trójmiasta i tu też mieszkam. Kocham ludzi, a pomaganie im daje mi ogromną satysfakcję. Dlatego zostałam Ratownikiem Medycznym. Najbardziej w życiu cenię sobie kontakt z drugim człowiekiem. Odzwierciedlają to też moje zamiłowania, pasje i dodatkowe zajęcia. Pilot wycieczek, wychowawca kolonijny, ratownik wodny, fotograf – czego to ja w życiu nie robiłam. Praca z ludźmi daje mi energię. Dodatkowym powerem jest też moja rodzina i przyjaciele. Mój syn Dustin to moja duma. Narzeczony Karol to miłość mojego życia. Rodzice, rodzeństwo, kuzynostwo, przyjaciele, ukochana babcia – to osoby, z którymi od dziecka byłam bardzo blisko. Nie potrzebujemy pretekstu by się spotkać i śmiać godzinami z opowiadanych historii oraz cieszyć się wspólnym czasem.

23 stycznia 2021r. mój świat stanął w miejscu. Okazało się, że choruję na ostrą białaczkę szpikową.

Zapewne domyślasz, się, że był to dla mnie szok. Okazuje się, że pokonam tego nieprzyjaciela tylko w jeden sposób: poprzez przeszczepienie szpiku od Dawcy niespokrewnionego, czyli być może od Ciebie. Nie pozwolę chorobie, żeby cokolwiek u mnie zmieniła. Mam dużo marzeń i liczę, że większość uda mi się zrealizować.

Zaczynam od pierwszego – wygrania z chorobą. Pomożesz mi?

Mój narzeczony Karol mówi, że marzenia się nie spełniają. MARZENIA SIĘ SPEŁNIA!

"Wzięłam to sobie mocno do serca, więc wstaję, nie składam broni, walczę o zdrowie i o swoje życie. Nie zrobię tego bez Ciebie. Dlatego, proszę, dołącz do bazy i zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku." - apeluje Olga

Tu możesz się zarejestrować jako dawca szpiku: https://www.dkms.pl/pl/zostan-dawca

(Mariusz Sieraczkiewicz za: dkms.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

KasiacKasiac

0 0

Co trzeba zrobić by być dawcą chętnie ci pomogę jesi to jest możliwe 10:15, 04.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DorotaDorota

0 0

Jestem dawcą ale nikt nigdy nie kontaktował się że mną więc nie wiem czy mam bliźniaka genetycznego. Jeśli byłaby by taka zgodność to chętnie się podzielę. 20:03, 04.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%