Zamknij
REKLAMA

Ubierz Słupka czyli akcja na Dzień Dziecka!

15:23, 06.05.2021 | hs za: UM Gdyni
Skomentuj
REKLAMA

Gdynia rodzinna zaprasza chętne rodziny do udziału w niezwykłej, zdystansowanej zabawie artystycznej pt. "Ubierz słupka czyli akcja na Dzień Dziecka".

- Po raz drugi zapraszamy Was do wspólnej zabawy, aby razem spędzić kolorowy i wesoły Dzień Dziecka zachowując dystans i jednocześnie prawo do radości i zabawy z tej okazji. Poszukujemy rodzin, które chcą z nami wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu. Wspólnie z okazji Dnia Dziecka ubierzemy słupki z placu Kaszubskiego i ulicy Świętojańskiej. W zeszłym roku stworzyliście niesamowite projekty! Wierzymy, że młodzi gdynianie wymyślą kolejne fantastyczne ubranka, a miasto tego dnia, czyli 1 czerwca będzie prawdziwie wesołym miasteczkiem. - do akcji plenerowej zaprasza Beata Szadziul, z Gdyni Rodzinnej.

- Będziemy na bieżąco publikować inspiracje, zaprosimy na kilka spotkań online, które pomogą Wam w projektowaniu i wykonaniu ubranek. Zainspirujemy Was i podpowiemy. Zachęcimy do wykorzystania materiałów z drugiej ręki, eko, by uwolnić wyobraźnię i stworzyć coś wyjątkowego. Tego dnia ma być w Gdyni wesoło i kolorowo. - dodaje Aleksandra Bańkowska, która zajmie się opieką artystyczną nad uczestnikami projektu. 

Zasady są proste:

Zgłaszacie się do projektu - przez poniższy formularz na evenea.pl

 https://app.evenea.pl/event/ubierzslupka/

Na potwierdzeniu zapisania się do zabawy dostaniecie wytyczne - zasady, wymiary, dokładną informację jakie materiały można zastosować do uszycia, wydziergania, wycięcia, sklejenia ubranka dla swojego słupka. Ubranka muszą dać się łatwo założyć i łatwo zdjąć. Nie mogą też zostać na słupkach plamy i ślady naszego szaleństwa.

  • Projektujecie ubranka.
  • Wspólnie w domach wykonujecie ubranko dla Słupka. 
  • Nadajecie Słupkowi imię! To bardzo ważne zadanie.

30 maja, w niedzielę, macie cały dzień na ubranie swojego słupka tak, by był gotowy na wesoły tydzień 30 maja -  6 czerwca czyli tydzień z Dniem Dziecka!

6 czerwca po godzinie 18:00 możecie zabrać swoje ubranka do domu. Albo my to zrobimy w poniedziałek (7 czerwca) rano. 

Dzień Dziecka

W Dzień Dziecka, ulica Świętojańska i plac Kaszubski będą wyglądać fantastycznie - kolorowo i wesoło. Czyli tak jak chcemy, żeby wyglądało nasze miasto - zwłaszcza w Dzień Dziecka. Dzięki temu gdynianie idący do pracy uśmiechną się od ucha do ucha, bez względu na wiek. Dzieci pójdą na spacer i zrobią fantastyczne zdjęcia ubranym w najróżniejsze stroje słupkom. Ten dzień ma szansę dzięki Wam być wesołym świętem w Gdyni.

To nie lada niespodzianka! Szyjemy dla słupków ubranka!

Oficjalne hasztagi akcji: #ubierzsłupka #dzieńdziecka #gdyniarodzinna 

(hs za: UM Gdyni)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%