Zamknij
REKLAMA

Marek Ambrosiewicz żegna się ze społecznością Szkoły Podstawowej nr 28

10:57, 28.08.2021 | Mariusz Sieraczkiewicz za: SP 28
Skomentuj
REKLAMA

Wszystko kiedyś się kończy. Właśnie dobiegła końca kolejna kadencja Marka Ambrosiewicza, dyrektora Szkoły Podstawowej nr 28 na Babich Dołach.

Pan Marek jest bardzo lubianym i szanowanym dyrektorem i nauczycielem. Kierując placówką oświatową na odległej gdyńskiej dzielnicy zbudował bardzo dobrze funkcjonująca szkołę z odpowiedzialną kadrą pedagogiczną, zaangażowanymi rodzicami i zintegrowaną społecznością uczniowską.

SP 28 od lat przoduje w sporcie szkolnym, co roku zdobywają tytuł laureata podczas Gdyńskiej Gali Sportu.

Do najbardziej rozpoznawalnych inicjatyw szkoły należy słynny festyn rodzinny, który przyciąga nie tylko mieszkańców Babich Dołów. Szkoła słynie również z rewelacyjnych imprez artystycznych i innowatorskich projektów edukacyjnych.

Przed palcówką WIELKA ZMIANA. 1 września uczniów, rodziców i nauczycieli powita nowy dyrektor.

Tymczasem publikujemy pożegnanie, które Marek Ambrosiewicz skierował do swoich uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli i pracowników szkoły:

Droga Społeczności Szkoły Podstawowej nr 28 w Gdyni

Kiedy przed dwudziestu laty obejmowałem stanowisko dyrektora naszej szkoły, stałem się częścią historii tej wspaniałej placówki. Każdego dnia wspólnie tworzyliśmy niepowtarzalną atmosferę nauki i pracy pełną wzajemnego wsparcia i współpracy. Razem budowaliśmy dobre imię szkoły w Babich Dołach.

W ciągu dwudziestu lat kolejne pokolenia młodych ludzi rozpoczynały i kończyły tu swoją podstawową edukację, a szkoła przekształcała się zgodnie z wprowadzanymi reformami. Nikt z nas nawet nie przypuszczał, że pewnego dnia przejdziemy na tryb edukacji zdalnej, jaką musieliśmy wdrożyć w ostatnich latach. Niezależnie jednak od sposobu pracy szkoły zawsze mogłem liczyć na zaangażowanie i profesjonalizm wszystkich pracowników, co przyczyniło się do licznych sukcesów, jakie osiągali uczniowie i nauczyciele.

Dziś kiedy kończę swą pracę w tej placówce, pragnę wszystkim podziękować za lata współpracy oraz życzyć wielu sukcesów zawodowych, a także zdrowia i pomyślności w życiu prywatnym. Niech udział w rozwoju i kształceniu kolejnych pokoleń dzieci i młodzieży będzie dla Państwa źródłem radości i satysfakcji.

Z wyrazami wdzięczności

Dyrektor

Marek Ambrosiewicz

(Mariusz Sieraczkiewicz za: SP 28)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%