Zamknij
REKLAMA

Zimowa olimpiada. Ferie ze Stena Line

09:23, 04.01.2022 | hs za: UM Gdyni
Skomentuj
REKLAMA

Ferie to czas na odpoczynek i nieskrępowaną zabawę. A że trochę ruchu jeszcze nikomu nie zaszkodziło, przewoźnik promowy Stena Line proponuje w wolnym czasie skorzystać z rejsu o nazwie Zimowa Olimpiada. Oprócz licznych niespodzianek dla dzieci, na promie czekają też ciekawe propozycje dla dorosłych. Dobra zabawa i relaks podczas ferii na statku – gwarantowane.

W rejs o nazwie Zimowa Olimpiada będzie można wypłynąć z Gdyni 21 i 22 stycznia oraz 25 i 26 lutego. Podczas pobytu na statku na najmłodszych czeka mnóstwo atrakcji. Nie zabraknie gier ruchowych, slalomów, skoków czy najdziwniejszych biegów. Po wykonaniu każdej konkurencji, dziecko otrzyma naklejkę, którą trzeba wkleić do karty zadań. Dla tych, którzy zbiorą wszystkie naklejki – przewidziano nagrody. 

Na pokładzie mali pasażerowie wezmą udział w niezwykłych konkurencjach. Przechodząc przez lodowy labirynt – tajemniczy tor przeszkód z niespodziankami – poprawią swoją kondycję i nabiorą odwagi. Wystartują w wyścigach reniferów i skokach pingwinków. 

Kolejne atrakcje podczas rejsu Zimowa Olimpiada to układanki, zabawy taneczne, rzuty oraz warsztaty plastyczne pod okiem animatora. Dzieci wykonają medale, wspólny plakat olimpijski, a nawet pamiątkowe przypinki, które zabiorą do domu. 

Na pokładzie nie zabraknie też atrakcji dla dorosłych. Rodzice będą mogli np. zjeść coś dobrego w restauracjach i barach albo zrobić zakupy w tamtejszym sklepie, a wieczorem potańczyć na dyskotece. Podczas rejsu będzie dostępne SPA z sauną i jacuzzi – z widokiem na morze. 

W czasie pobytu na promie – przed dopłynięciem do portu w Karlskronie – warto wyjść na pokład otwarty, skąd można podziwiać morze i wyłaniające się z oddali malownicze szkierowe wysepki. 

Jak się kształtują ceny takiego wyjazdu?

Przykładowy pakiet dla dwóch osób dorosłych i dwójki dzieci kosztuje od 726 zł.

W cenę wchodzi: 

● rejs promem;

● kabina 4-os. z łazienką (na cały czas trwania rejsu);

● obiad w formie szwedzkiego stołu (z napojami);

● atrakcje dla dzieci zgodnie z programem;

● rozrywka na statku dla dorosłych zgodnie z programem.  

Więcej informacji, szczegółowy cennik oraz rezerwacje są dostępne na stronie Stena Line.

(hs za: UM Gdyni)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%