Zamknij

Niezapomniany koncert "Miłość niejedno ma imię"

23:13, 26.02.2020 | hs za: SP 28/foto Mariusz Sieraczkiewicz
Skomentuj
REKLAMA

W sobotni wieczór 22 lutego szkolny amfiteatr Szkoły Podstawowej nr 28 wypełniła piękna muzyka i niezwykłe głosy zaproszonych na charytatywny koncert artystów. W scenerii klimatycznej kawiarenki otulonej blaskiem świec wystąpili: Maja Gadzińska, Oliwia Drożdżyk, Beata Bach z zespołem w składzie Oskar Kułdosz i Wojciech Wojda, Dominika Kwiatkowska, Hubi – Hubert Falkiewicz, Agnieszka Rassalska, Julia Łukaszewicz, Weronika Bębnowska, Karolina Kochańska, Karolina Górniak oraz zeszłoroczne absolwentki SP 28: Julia Pawłowska i Nikola Gzela. 

Wszyscy wykonawcy zaśpiewali piosenki o miłości zgodnie z tytułem koncertu „Miłość niejedno ma imię”. Muzyczny upominek dla artystów wyśpiewali uczniowie z klasy 5b: Antonina Kotkowska i Szymon Szenk. Był to nasz wyraz wdzięczności dla tych, którzy bezinteresownie ofiarowali swój talent i czas, by wesprzeć projekt „Pociąg do Gdyni”. Nad oprawą muzyczną i dźwiękiem czuwał pan Dawid Gruenholz, za co jesteśmy szczególnie wdzięczni.

Każdą z części koncertu poprzedziły dedykacje skierowane do osób, które w różny sposób współpracują ze szkołą. Mogliśmy też usłyszeć cytaty o miłości definiowanej na wiele sposobów, bo przecież na co dzień doświadczamy różnorodnych przejawów miłości.

Mamy nadzieję, że nasz koncert dostarczył wszystkim widzom oraz artystom morza wzruszeń i poruszeń serc, które utkają mozaikę wspomnień na długi czas. Jesteśmy ogromnie wdzięczni Wszystkim Widzom za ich obecność i cegiełkę włożoną w realizację projektu „Pociąg do Gdyni”. Dziękujemy również tym, którzy bezinteresownie włączyli się w przygotowanie tej imprezy, bo każdy gest wsparcia był dla nas bezcenny. Na wyróżnienie zasługują nasi bileterzy – członkowie projektu, czyli Sandra, Dalia, Lidka i Kuba, którzy z wielką pieczołowitością zaopiekowali się przybywającymi gośćmi.

Szczególne podziękowania należą się jednak organizatorkom imprezy pani Beacie Wróbel i Małgorzacie Wiśnickiej. To one marzenie o koncercie przekuły w działania i urzeczywistniły. Gratulujemy wspaniałego pomysłu i profesjonalnej organizacji!

(hs za: SP 28/foto Mariusz Sieraczkiewicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA