Zamknij
REKLAMA

Jakub Awieruk & Hubert Hałun: nasza oferta jest bezpośrednio skierowana do osób, które zajmują się polityką w naszym kraju

11.16, 01.08.2021 Mariusz Sieraczkiewicz/foto HH Aktualizacja: 11.59, 01.08.2021
Skomentuj
REKLAMA

Jakub Awieruk i Hubert Hałun to młodzi przedsiębiorcy oraz informatycy., którzy właśnie po wielu miesiącach przygotowań i prób wystartowali z nowym internetowym projektem - Serwisem e-polityk.pl. W swojej ofercie przygotowują między innymi profesjonalne strony internetowe dla polityków. E-polityk to doskonały serwis dla każdej osoby funkcjonującej w politycznej przestrzeni.

Skąd idea zbudowania serwisu E-polityk?

Idea powstała niedługo po ostatnich wyborach parlamentarnych. Szukając informacji o kandydatach ciężko było znaleźć rzetelne informacje o nich. Stwierdziliśmy, że możemy to zmienić.

Czym E-polityk różni się od innych serwisów?

E-polityk ma być docelowo serwisem pozwalającym w prosty sposób przekazywać informacje na linii polityk - wyborca. Odbywa się to między innymi za pomocą stron interetowych, które tworzymy dla naszych klientów. Oprócz tego wpieramy polityków poprzez tworzenie materiałów wizualnych takich jak: banery, ulotki czy plakaty.

Jaka jest możliwość prezentacji polityka na stronie przez pryzmat jego profili na Facebooku, Twitterze, Instagramie oraz konta Youtube?

Nasi klienci mogą zintegrować swoje konta z Social Mediów z swoją stroną internetową. W ten sposób tworzą jedno miejsce gdzie można zobaczyć ich całą działalność w sieci. Wszystko dzieje się automatycznie! Dzięki temu polityk skupia się tylko na prowadzeniu swoich profilów i nie musi przejmować się aktualizowaniem zawartości na stronie.

Czy E-polityk to nowoczesne narzędzie do budowania wizerunku?

Jak najbardziej! Pomagamy budować wizerunek polityków w sieci poprzez klarowne informacje, łatwość komunikacji oraz dostępność dla każdego użytkownika w sieci. Dodatkowo, polityk może budować świadomość wśród wyborców o swoich działaniach poprzez funkcje, które udostępniamy takie jak: blog lub newsletter.

Jak przez stronę można docierać do wyborców?

To bardzo proste, poprzez regularnie postowanie na Social Mediach oraz publikowanie artykułów.

Czy konstrukcja strony pozwala na łatwą obsługę?

Zdecydowanie tak. Powiedzielibyśmy nawet, że strona jest bezobsługowa, wszystkim zajmujemy się my.

Kto może u Was zamówić stronę i jak wygląda jej tworzenie?

Nasza oferta jest bezpośrednio skierowana do osób, które zajmują się polityką w naszym kraju. Jej proces tworzenia z perspektywy klienta sprowadza się do wybrania pakietu i wypełnienia ankiety. Całość można załatwić w 15 minut, a po kilku dniach strona już będzie gotowa.

Co może się na niej znaleźć?

Na stronie domyślnie znajdzie się wizytówka, przedstawienie najważniejszych wartości, którymi dana osoba się kieruje, sekcja z podłączonymi Social Mediami, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz formularz kontaktowy. Dodatkowo może się znaleźć moduł pozwalający na publikację artykułów na stronie oraz możliwość zapisu na listę mailową. Oczywiście jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i możemy zbudować sekcję według pomysłu klienta.

Czy strona jest na tyle dynamiczna, że w miarę potrzeb może ewoluować i reagować na bieżące wydarzenia, np. prowadzić kampanie społeczne czy wyborcze?

Dynamika strony może się zmieniać w zależności od aktywności polityka. Publikowanie postów na Facebooku o danym wydarzeniu lub napisanie artykułu na dany temat pozwoli na natychmiastową reakcję. Trzeba jednak pamiętać, że wszystko ma swoje ograniczenia.

Na jaki wydatek musi przygotować się polityk chcący skorzystać z Waszej oferty?

W wersji podstawowej koszt naszej strony to jedyne 99zł miesięcznie lub w pakiecie rozszerzonym 125zł na miesiąc. Przy czym warto podkreślić, że standardowa cena za utworzenie i wdrożenie strony to koszt między 5000zł, a 6000zł.

W jaki sposób przebiega obsługa oraz opłacanie strony?

Utworzenie przez nas strony nie jest jednoznaczne z zostawieniem jej na pastwę losu. Wszystkie nasze strony są na bieżąco aktualizowane do najnowszych wersji oprogramowania oraz będą aktualizowane w nowsze, bogatsze szaty graficzne, tak by strona nigdy nie wyglądała na starą. Oprócz tego z czasem chcemy proponować nowe sekcje w ramach darmowych aktualizacji strony internetowej.

A co z pocztą?

Wiemy, że posiadanie internetowej poczty jest dla każdego polityka bardzo ważne, dlatego umożliwiamy podłączenie jej pod domenę, na której polityk będzie posiadać stronę.

Czy dajecie w pakiecie domenę, czy polityk może wybrać sobie swoją?

W cenie abonamentu jest zawarta opłata za nową domenę, którą każdy może sobie wybrać samemu. Niczego nie narzucamy, a w przypadku wątpliwości pomożemy z wyborem, tak by klient był zadowolony.

Jak przebiega proces ustalania wyglądu i zasobów strony?

Na chwilę obecną przygotowujemy po jednym szablonie graficznym dla każdej partii. Wraz z rozwojem chcemy dać większe możliwości wyboru. A w przypadku podłączenia konta z Facebookiem lub Twittera polega na zalogowaniu się przez specjalnie do tego przygotowany panel.

Jak można zostać e-Politykiem?

Najprościej jest wejść na stronę e-polityk.pl i skontaktować się z nami przez formularz albo zadzwonić na podany tam numer.

* * *

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: https://e-polityk.pl/

(Mariusz Sieraczkiewicz/foto HH)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%