Zamknij
REKLAMA

Daniel Nocoń: Walka o Ekstraklasę, odskocznią od życia w czasie pandemii

22:15, 29.01.2021 | hs za: NL6
Skomentuj
REKLAMA

Największe zaskoczenie minionego sezonu. Drużyna rok rocznie broniąca się przed spadkiem, nagle awansowała w wielkim stylu do Ekstraklasy. O grze w dobie pandemii i szansach na dobry wynik w elicie rozmawiamy z kapitanem FC Atmosfery – Danielem Noconiem!

Na wstępie muszę oczywiście pogratulować Wam awansu do Ekstraklasy. Nie wiele ekip doświadczyło gry na najwyższym poziomie rozgrywkowym naszej ligi. Czym ten awans jest dla was?

Dziękujemy za gratulacje , ten awans jest miłym przeżyciem który dał nam dużo frajdy w tym dla nas trudnym okresie epidemii, mogliśmy przez tą walkę o granie w ekstraklasie zapomnieć o trudach życia codziennego i potraktować to jak super odskocznię od długiego spędzania czasu w domu.

Jako Orange Team, niekiedy ciężko było wam utrzymać się w 1 lidze. Za awans do elity odpowiada u Was przede wszystkim ta zmiana nazwy, czy to jednak coś więcej?

Haha, bardzo dobre pytanie, zmiana nazwa ma wyraz symboliczny, ale odzwierciedla to jakich dokonaliśmy zmian personalnych i miało to też wpływ na naszą atmosferę w zespole, ale też na walory czysto piłkarskie.

Jak widzicie siebie na wiosnę wśród najlepszych ekip, takich jak Enerpol, Chylonia DT czy Nevada? Macie określony jakiś cel / plan?

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że będziemy mogli sprawdzić się na tle takich drużyn, cel spokojne utrzymanie – środek tabeli , nabranie doświadczenia.

W marcu zaczniemy jubileuszową, 25 edycję. Wasza drużyna też spędziła na naszych boiskach już kilka sezonów. Co zmieniło się według Was na plus, a co jeszcze można byłoby wdrożyć w kolejnych latach?

Tutaj dużo nie mogę napisać ponieważ sprawami organizacyjnymi zajmuje się dopiero od zeszłego sezonu ale na pewno z roku na rok poziom piłkarski rośnie!

Gdybyście mogli przetransferować do siebie dowolnego zawodnika NL6, kto to by był i dlaczego?

Gdybym wskazał kogoś nasi zawodnicy, którymi w poprzednim sezonie stworzyliśmy solidny monolit mogliby poczuć się urażeni , nie no żartuje chyba nasze chłopaki mają dystans do siebie No oczywiście, że jest paru zawodników którzy uprzykrzali nam życie w poprzednim sezonie i starali się swoimi wyróżniającymi umiejętnościami, żebyśmy nie awansowali (blondyn drybler ze strażaków, ,,Kubuś” ze SKM), nie pamiętam nazwisk.

Czy chciałbyś jeszcze coś dodać od siebie, zwracając się do naszej społeczności?

Wszystkim życzymy przede wszystkim zdrowia i tego abyśmy ruszyli w wyznaczonym terminie z rozgrywkami , bo już tęsknimy za sportową rywalizacją już mamy dosyć konsol typu Playstation, Xbox i żebyśmy mogli zrobić miłe towarzyskie spotkanie przy piwku i kiełbasce na zakończenie następnego sezonu.

Dzięki wielkie za rozmowę i samych sukcesów na wiosnę.

Dziękuje, wzajemnie FORZA NAPOLI!

 

Na zdjęciu Daniel Nocoń po środku w granatowej bluzie.

Wywiad przeprowadzony przez ekipę NL6.

Więcej: https://nl6.pl/

(hs za: NL6)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%