Zamknij
REKLAMA

Dziki na Karwinach [VIDEO]

08:47, 24.07.2021 | hs za: innatelewizja.pl
Skomentuj
REKLAMA

Do dzików w Gdyni już wszyscy przyzwyczaili się. Praktycznie z każdej dzielnicy pojawiają się sygnały o stadach spacerujących ulicami lub szukających pożywienia w okolicach śmietników.

Mimo wieloletnich dyskusji, poszukiwań rozwiązań i odławiania, dziki na dobre zadomowiły się w Gdyni. I nieważne czy to jest Cisowa, Pustki Cisowskie, Karwiny czy Kamienna Góra lub Śródmieście - dziki są wszędzie.

Przekonał się o tym reporter Innej Telewizji, który kilka dni temu nagrał całą sesję z dzikami.

Zwierzętom nie przeszkadzała bliskość ludzi. Urządziły sobie postój tuż przy klatce schodowej jednego z bloków na Karwinach.

 

(hs za: innatelewizja.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

AdamAdam

2 0

A na działkach leśnych niby nie ma? Jakiś pajac wystawia im wodę pod szkołą - przylatują, a potem biegną zadowolone w dół aż do Warszawskiej, zwłaszcza w dniu wywozu śmieci - połowa worków rozwalona na środku chodników. Lisów też nie brakuje. Nauczcie się, d3bile, że dzików nie wolno dokarmiać na obszarach skupisk ludzkich, dotyczy to także pojenia ich. Chcecie się bawić w kochających zwierzęta to jazda na środek lasu z tą wodą, a nie dwa kroki od ludzi. 17:18, 24.07.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

hejhej

1 0

Warto ustalić kto tę wodę wystawia dzikom i przykładnie ukarać mandatem. A co na to dyrekcja szkoły i pracownicy? Nikt nie widzi co się dzieje? 18:53, 29.07.2021


REKLAMA
0%