Zamknij
REKLAMA

Kibice Arki Gdynia ruszają z pomocą!

12:52, 21.03.2020 | hs za: SKAG
Skomentuj
REKLAMA

Do akcji pomocy dla pomorskich szpitali włącza się także środowisko Arkowców. Do kibiców piłkarskich dołączyła ekipa związana z koszykówką kobiet z Basket Women Arka Gdynia.

Poniżej apel Stowarzyszenia Kibiców Arki Gdynia:

Żółto-Niebieska rodzino!
Kibice, fanatycy, cała #ArkaRazem!

Przyszło nam stawić czoła problemowi, który dotyka cały świat i jednocześnie zaczyna doskwierać naszej Ojczyźnie! Ten problem nazywa się koronawirus.
Głęboko wierzymy, że każdy z nas odpowiedzialnie czyni starania o które jest proszony, i dba o siebie i najbliższych w postaci przestrzegania komunikatów o higienie mycia rąk, jak również akcji „#ZostańwDomu”

Są jednak wśród nas ludzie których restrykcje nie dotyczą. Oni nie noszą peleryn, ale na pewno są bohaterami walczącymi w pierwszej linii, z najcięższym wrogiem.
Jesteśmy po rozmowie ze szpitalem w Wejherowie. Jak każdy szpital potrzebuje podstawowych środków ochronnych rękawiczek, masek, kombinezonów biologicznych, przyłbic stomatologicznych. Ale są też rzeczy które dadzą im siłę. Wiemy że szpital w Wejherowie ucieszy się z każdej ilości wody. Medycy, lekarze, kierowcy karetek mają styczność ze środkami chemicznymi które niszczą ich narzędzia pracy – czyli ręce. Niektórzy borykają się z poparzeniami stąd zapotrzebowanie na kremy do rąk. Dowiedzieliśmy się że niejednokrotnie kawa daje im szansę przetrwania dodatkowego okresu, a kawy również zaczyna brakować.

Wejherowo walczy dzielnie o czym mamy zapewnienia od pana Mariusza nadzorującego powstające centrum epidemiologiczne przy szpitalu.

Arka Gdynia FC MOSTY prowadzą zbiórkę pieniędzy i dołączamy się do niej! Przelewamy pieniążki za które zakupimy środki, które potrzeba. Zapewniamy Was że mamy dostęp do najpotrzebniejszych produktów, ale potrzebujemy środków by móc je zakupić.
Każdy gorsz jest dla nas ważny! I każdy możliwy grosz przesyłamy na konto  24 1050 1764 1000 0097 0307 0061 tytułem "pomAGamy Wejherowo!"

Bastion Reda zbiera wodę dla szpitala, i gdyby ktoś z okolic po zakupy wybierał się do pobliskiej przy ul. Jana Brzechwy 9 w Redzie proszę zostawić u pracowników wyżej wymienione produkty – minimum zgrzewkę wody kawę, nawet kremy do rąk! Każdy kto co może!

Jesteśmy potęgą. Niejednokrotnie udowadnialiśmy naszą siłę która kryje się pod barwami ŻÓŁTO-NIEBIESKICH serc!
Mówimy jednym głosem zróbmy to!

Akcję koordynuje SKGA - Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki oraz ośrodek Kibice Razem Arka Gdynia, wszelkie pytanie prosimy kierować na w/w profile bądź też mailowo: [email protected]

(hs za: SKAG)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA