Zamknij
REKLAMA

Zmotoryzowani dla szpitali! #wspieramyszpitale

21:37, 28.03.2020 | hs za: Adrian Jesiołkowski
Skomentuj
REKLAMA

Zachęcamy wszystkich pasjonatów motoryzacji oraz osoby, które nie są obojętne wobec tego, co obecnie dzieje się w naszym kraju i na świecie do wsparcia wspólnej inicjatywy. Jej organizatorami są firmy oraz organizacje z Trójmiasta i okolic.

Organizatorem odpowiedzialnym na zrzutka jest Adrian Jesiołkowski - założyciel Bavaria Trójmiasto we współpracy z VAG Trójmiasto, Kam-Glass Przyciemnianie szyb Lębork, LAJT Sklep Motoryzacyjny , Auto Części, Tuning, Gdynia, Mercedes Spot Trójmiasto oraz Rewi Reklamy, Auto-serwis Sebastian Ellwart.

Pokażmy, że nie jesteśmy obojętni wobec panującej pandemii.
Udowodnijmy, że mamy dobre serducha i dużą siłę przebicia, która jest bardzo potrzebna w tak trudnych chwilach.

Link do wpłat: https://zrzutka.pl/vs5jt4

Obecna sytuacja związana z tym, co dzieje się na całym świecie, w tym także w naszym kraju, wpływa negatywnie na wszystkie aspekty życia każdego z nas. Jednak w obecnej sytuacji najbardziej dotyka ona służbę zdrowia, która znajduje się w epicentrum epidemii. Razem z grupami i firmami motoryzacyjnymi (lecz nie tylko, ponieważ są z nami również osoby wspierające to, co robimy na co dzień) postanowiliśmy dołożyć cegiełkę do całej układanki.

Postanowiliśmy zorganizować zbiórkę. Całą sumę przeznaczymy na zakup środków ochronnych dla szpitali, w których brakuje podstawowych środków ochronnych.


Za uzbieraną kwotę kupimy:
1. Maski ochronne
2. Rękawiczki
3. Kombinezony
4. Wodę
5?. Inne niezbędne rzeczy.

Obdarujemy nimi szpitale w województwie Pomorskim, ale liczymy na to, że dzięki Tobie nagłośnimy tę zbiórkę, co pozwoli nam pomóc na szerszą skalę. Wpłać symboliczne 10 zł, udostępnij i pomóż nam rozszerzyć nasze działania! Po raz kolejny pokażmy, że wspólnymi siłami stać nas na wiele!

Możecie również dostarczać bezpośrednio do nas rzeczy, którymi chcesz się podzielić. Zbieramy wszystko, co jest niezbędne w obecnej sytuacji.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/657043391696883/

(hs za: Adrian Jesiołkowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA