Zamknij
REKLAMA

#Pomóż Trójmiejskim Szpitalom

11:44, 06.04.2020 | hs za: zrzutka.pl
Skomentuj
REKLAMA

Szpitalom trójmiejskim (Copernicusowi, Uniwersyteckiemu Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej, Wojewódzkiemu Szpitalowi Psychiatrycznemu) brakuje podstawowej ochrony: maseczek, przyłbic, fartuchów, kombinezonów, środków do dezynfekcji a nawet mopów.

Pomóżmy im!

Zrzutka: https://zrzutka.pl/pomoz-trojmiejskim-szpitalom

Jestem w kontakcie z przedstawicielami tych placówek i podczas kwarantanny mam możliwość im pomóc, ale niewiele zdziałam bez Waszego wsparcia. Na przykład: stan na dzień 1 kwietnia jest taki, że w jednym ze szpitali maski ochronne FPP2 ( przeciwpyłowe ) skończą się w ten weekend.

Sama przez kilka lat pracowałam w trójmiejskich szpitalach jako dietetyk kliniczny m.in. Copernicusie, UCK . Stąd wiele osób mi bliskich działa na pierwszej linii frontu walki w obecnych czasach - są to moje koleżanki, koledzy, ludzie, którzy pracują mimo strachu. Te osoby wstają codziennie do pracy. Mimo lęku o swoje zdrowie i zdrowie najbliższych pojawiają się w szpitalach i miejscach narażonych, próbują pomagać. Sama się o nich boję.

Gdy dowiaduje się od nich, że dostają przydział 5 masek na cały oddział, nie uspakaja to mnie. Raczej pokazuje bezradność. Bo każdy z nas wie, że na tym oddziale może się znaleźć on lub jego bliski.

Swój apel kieruję do osób prywatnych i firm - Pomóż trójmiejskim szpitalom!

W wyniku zbiórki zakupione zostaną między innymi artykuły wskazane niżej - rzeczywista lista potrzeb jest jednak wiele wiele dłuższa i znacznie przekracza dopuszczalną długość opisu zbiórki. Załączam ją pod tym linkiem.

 

Środki ochrony:

  • maski FP2 i FP3
  • kombinezony Tyvek
  • przyłbice
  • środki dezynfekcyjne wirusobójcze.

Zakupione dzięki Wam zaopatrzenie będę na bieżąco opisywać oraz aktualizować na tej stronie oraz na FB.

Poniżej załączam link do wydarzenia na FB. Zapraszam do uczestniczenia i rozpowszechniania.

Wchodząc w opis wydarzenia na FB możecie dowiedzieć jak zalogować się, by sprawdzić moją współpracę ze szpitalami. Do czego serdecznie zachęcam.

https://www.facebook.com/events/3212740418950209/

Pomóżmy im, aby Oni mogli pomagać nam!

(hs za: zrzutka.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA