Zamknij

Akademia Marynarki Wojennej w akcji #GaszynChallenge

14:29, 28.06.2020 | hs za: AMW
Skomentuj
REKLAMA

W akcji #GaszynChallenge nie mogło zabraknąć Akademii Marynarki Wojennej. Uczelnia, która cały czas pokazuje wielkie serce organizując różne akcje pomocowe, tym razem pompowała dla dzieci. Wyzwanie podjęli podchorążowie i Komenda AMW z Rektorem-Komendantem na czele.

Wszystko zaczęło się od zbiórki na rzecz Wojtusia cierpiącego na rdzeniowy zanik mięśni. Teraz wspomagamy inne potrzebujące dzieci. Akademia Marynarki Wojennej podjęła wyzwanie rzucone przez Wojskową Akademię Techniczną. Natomiast nasza uczelnia nominowała:

  • Dowództwo 8. Flotylli Obrony Wybrzeża
  • Brygadę Lotnictwa Marynarki Wojennej
  • 12 Bazę Bezzałogowych Statków Powietrznych.

Film z akcji można zobaczyć na kanale YouTube AMW:

 

(hs za: AMW)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz