Zamknij
REKLAMA

To niewielkie urządzenie pozwala śledzić pojazdy za pomocą smartfona

07.36, 03.08.2021 hs za: info.expertmarket.com Aktualizacja: 07.39, 03.08.2021
Skomentuj
REKLAMA

Nie ma bardziej ekonomicznego rozwiązania do śledzenia pojazdów. Świadczą o tym miliony egzemplarzy sprzedanych na całym świecie.

Sądzisz, że śledzenie swojej floty pojazdów to luksus, na który Cię nie stać? Przemyśl to jeszcze raz.

Czym jest urządzenie do śledzenia pojazdów?

To po prostu małe, elektroniczne pudełko, które umieszcza się w pojeździe, by wysyłało sygnały z informacjami o jego położeniu i prędkości.

Te użyteczne dane pochodzą z systemu GPS, który wysyła informacje o położeniu pojazdów także do wszystkich Twoich urządzeń i systemów nawigacji satelitarnej.

Jakie korzyści przynosi to rozwiązanie?

Streścić to jednym słowem? Dane. Te nowoczesne systemy śledzenia dostarczą Twojej firmie wielu cennych danych, dzięki którym będziesz zarządzać flotą skuteczniej i zaoszczędzisz sporo pieniędzy.

Najważniejsze jest jednak to, że możesz śledzić też dane o zachowaniu kierowców, np. informacje o ostrym przyspieszaniu lub hamowaniu, czasie używania tempomatu, położeniu pedałów, zakresach prędkości obrotowej i zużyciu paliwa, a także dane diagnostyczne z silnika To małe, sprytne urządzenie szybko zniechęci kierowców do szalonej jazdy!

Ponadto wszystkie z tych szczegółowych danych telematycznych są przesyłane do Ciebie — prosto na Twój komputer lub smartfon.

Ile pojazdów chcesz śledzić? Kliknij

Dlaczego urządzenia do śledzenia pojazdów cieszą się wśród firm tak dużą popularnością?

Zapytaj kogokolwiek, kto używa systemu śledzenia pojazdów, a usłyszysz, że nie wyobraża już sobie pracy bez tego rozwiązania.

Tak jak ponad dziesięć lat temu telefony komórkowe na stałe weszły do naszego życia, tak dziś systemy do śledzenia pojazdów stają się niezbędnym narzędziem biznesowym dla tych, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad swoją flotą.

Jeśli myślisz o śledzeniu pojazdów i chcesz przy tym zaoszczędzić, sprawdź niżej naszą rozbudowaną sieć lokalnych dostawców urządzeń do śledzenia pojazdów i zacznij oszczędzać jeszcze dziś.

(hs za: info.expertmarket.com)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%