Zamknij
REKLAMA

Wielka awaria facebooka

18.37, 04.10.2021 Mariusz Sieraczkiewicz/foto AzamKamolov/pixabay.com Aktualizacja: 18.45, 04.10.2021
Skomentuj
REKLAMA

Jak informuje portal dobreprogramy.pl nastąpiła wielka awaria facebooka. Użytkownicy nie mogą się zalogować również do Messengera i Instagrama.

Facebook doczekał się kolejnych problemów z działaniem swoich usług. Użytkownicy platformy, a także Messengera i Instagrama donoszą o problemach z wysyłaniem wiadomości, logowaniem oraz pozostałymi usługami.

Zgodnie z doniesieniami serwisu Downdetector, serwis i wszystkie jego usługi zaliczyły poważną awarię. Nie wiadomo, co jest jej przyczyną, jednak problemy zgłaszają użytkownicy z wielu miast w Polsce.

Awaria usług Facebooka

Jak widać na wykresie, w ciągu zaledwie kilkunastu minut pojawiło się prawie 10 tysięcy zgłoszeń awarii. Najwięcej doniesień dotyczy strony głównej, która przestała działać dla większości osób. Niektórzy nie mogą zaś zalogować się na swoje konto.

Nie wiadomo co jest przyczyną tak ogromnej awarii. Serwis nie donosił w ostatnim czasie o żadnych planowych pracach, które mogłyby wpłynąć na jego działanie. O rozwoju sytuacji będziemy informować w kolejnych aktualizacjach tego tekstu.

Próbując włączyć witrynę Instagram widzimy napis „Nie można otworzyć strony”. Od czasu do czasu pojawia się również błąd 50xx. Jak wygląda awaria Facebooka? Strona ładuje się w nieskończoność. Nie wiadomo obecnie tak naprawdę czemu pojawił się błąd. Messenger nie odpowiada za pośrednictwem smartfonów (iOS).

Problem pojawia się również próbując uruchomić komunikator za pomocą przeglądarki. Z racji tego, że są to naprawdę ogromne portale, mamy do czynienia z poważnymi utrudnieniami dotyczącymi komunikacji pomiędzy użytkownikami.

Nie tylko brak informacji o przyczynie awarii, ale również o pracach naprawczych.

(Mariusz Sieraczkiewicz/foto AzamKamolov/pixabay.com)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%