Zamknij
REKLAMA

#PANDEMONIUM - warsztaty dla młodzieży

23:01, 15.09.2020 | hs za: Wymiennikownia
Skomentuj
REKLAMA

Przyszła nagle. Bez zaproszenia. I robi co chce.

Pandemia.

Tego słowa nigdy nie używaliśmy tak często.

Zmieniła porządek świata, funkcjonowanie państw, działanie miast. Wtargnęła do domów, szkół, szpitali. Bez niczyjej zgody panoszy się. I co najgorsze – nie chce odejść.

"Podczas intensywnych dwudniowych warsztatów performatywnych wspólnie zastanowimy się jak pandemia wpłynęła na relacje międzyludzkie. Dzięki kreatywnym zadaniom, ćwiczeniom aktorskim i działaniom ruchowym spróbujemy odpowiedzieć na pytanie jak należy odbudowywać wspólnotę, gdzie szukać wsparcia i zrozumienia. Efektem warsztatów będzie stworzenie performansu (czyli działania artystycznego) w centrum miasta, który będzie otwartym pokazem dla publiczności." - zapraszają organizatorzy.

Warsztaty mają na celu stworzenie bezpiecznej przestrzeni do wymiany myśli i poglądów. "Chcemy oddać głos Wam – młodym ludziom, którym jeszcze niedawno odebrano prawo do samodzielnego wychodzenia z domu bez opieki dorosłego i ograniczono kontakt z rówieśnikami. Chcemy poznać Wasze zdanie na temat restrykcji, lekcji online i powrotu do szkoły. Chcemy dowiedzieć się, co tak naprawdę o tym wszystkim myślicie." - dodają.

  • Warsztaty skierowane są dla młodzieży w wieku 14-19 lat, mieszkających w Gdyni.
  • Dwudniowe zajęcia odbędą się w dniach 19 – 20.09.2020 w godz. 10:00 – 18:00 w Wymiennikowni przy ulicy Kartuskiej 20B w Gdyni (wejście od strony biblioteki).
  • Podczas zajęć będzie obowiązywał reżim sanitarny – obowiązkowe noszenie maseczki oraz dezynfekcja rąk.
  • Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY. Projekt został dofinansowany w ramach funduszu Akumulator Społeczny ze środków Programu FIO Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego oraz ze środków miasta Gdyni.

Zapisz się: https://app.evenea.pl/event/pandemonium/

Uwaga! Aby wziąć udział w zajęciach nie musisz mieć zdolności artystycznych, wystarczą chęci, energia i zaangażowanie!

(hs za: Wymiennikownia)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%