Zamknij
REKLAMA

Lekcje Polskiego Języka Migowego od Muzeum Miasta Gdyni dla muzeów, bibliotek, galerii i innych placówek kultury!

21:36, 18.10.2020 | hs za: Muzeum Miasta Gdyni
Skomentuj
REKLAMA

Muzeum Miasta Gdyni rozpoczęło niezwykłą inicjatywę dedykowaną pracownikom instytucji kultury oraz wszystkim zainteresowanych nauką Polskiego Języka Migowego.

MUZEUM MIGANE to cykl 10-ciu wirtualnych lekcji Polskiego Języka Migowego.

- Udostępniliśmy lekcje PJM związane z dostępnością muzeów i placówek kultury dla osób niesłyszących. Pojęcia i zwroty kluczowe dla pracy muzealnika i pracowników sektora kultury wyjaśnione są w przystępny i łatwy sposób - mówi Michał Miegoń z Działu Promocji Muzeum Miasta Gdyni.

Jest to także materiał dla wszystkich, którzy chcą bliżej poznać świat osób niesłyszących i nauczyć się od podstaw Polskiego Języka Migowego.

Wszystkie lekcje można oglądać w domu lub w pracy, samotnie lub w grupie podczas wewnętrznych warsztatów. Materiał ma posłużyć zarówno do nauki jak i do zniesienia wszelkich barier w komunikacji!

Lekcje dostępne są pod linkiem: https://tinyurl.com/y3fvb69t

Muzeum Miasta Gdyni przez ostatnie lata stworzyło przyjazną przestrzeń do nauki Polskiego Języka Migowego. Przez ostatnie lata wielką popularnością cieszyły się muzealne lekcje języka migowego INO MIG, które prowadziła Kamila Skalska.

(hs za: Muzeum Miasta Gdyni)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%