Zamknij
REKLAMA

Konkurs dla seniorów "Praca w czasach PRL"

22:06, 19.10.2020 | hs za: Ewa Sztuczka-Mazur
Skomentuj
REKLAMA

PRL, epoka coraz bardziej odległa, a mimo to ciągle żywa w pamięci wielu osób. To dla nich pojawiła świetna się okazja, żeby przypomnieć innym i sobie jak wyglądał jeden z ważnych elementów życia w tamtych czasach. Konkurs związany z pracą w PRL to szansa na zdobycie cennych nagród i podróż w czasie!

Na czym on polega i jak do niego dołączyć?

Wszystkie osoby powyżej 50. roku życia z województw zachodniopomorskie i pomorskiego mogą wziąć w nim udział w każdej chwili. Jedyne co muszą zrobić, to przesłać maksymalnie 3 zdjęcia w wersji cyfrowej, na których są w miejscu swojej pracy – oczywiście w okresie PRL. Do tego celu służy specjalny internetowy formularz zgłoszeniowy: https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze-zgloszenie.

W ramach ułatwienia tego zadania zgłoszeń można dokonywać także z pomocą osób bliskich – rodziny lub opiekunów. Warto się zdecydować na udział, ponieważ przygotowano wspaniałe nagrody!

Na zwycięzców i zwyciężczynie czekają telefony komórkowe! Konkurs to też szansa na wygranie praktycznych kursów komputerowych. Dla lubujących się w literaturze są też książki. A na dokładkę znajdą się wyjątkowe gadżety!

Prześlij skany swoich zdjęć do 12 stycznia 2021 r. Dzięki internetowej formie przesyłania zgłoszeń cała procedura jest w pełni bezpieczna. Dołącz do naszej zabawy już dzisiaj: https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze

(hs za: Ewa Sztuczka-Mazur)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%