Zamknij
REKLAMA

Gdynianka wśród największych w branży eventowej

00:00, 22.04.2020 | hs za: UM Gdyni/fot. Paweł Kukla
Skomentuj
REKLAMA

Jury konkursu MP Power Awards ogłosiło nominacje w plebiscycie MP Power 12. Wśród osób mających największy wpływ na rozwój branży eventowej znalazła się Katarzyna Mysiak, członkini Gdyńskiej Rady Turystycznej i specjalistka Referatu Promocji i PR w Urzędzie Miasta Gdyni.

Plebiscyt MP Power 12 wskazuje osoby, które w 2019 roku miały największy wpływ na rozwój branży eventowej, profesjonalistów osiągających sukcesy zawodowe w swojej specjalizacji, wyróżniających się wysokim poziomem etyki zawodowej oraz jakością działania. Promuje także działających na rzecz rozwoju rynku i kreowania dobrych praktyk we współpracy pomiędzy podmiotami działającymi w branży spotkań.

Dotychczas kandydatury były przedstawiane jedynie przez członków Jury MP Power Awards oraz partnerskie stowarzyszenie branżowe. W tym roku (po raz pierwszy w historii) kandydatów do nagrody w plebiscycie mogli zgłaszać także przedstawiciele całego środowiska branżowego. Spośród propozycji z każdej grupy zostały wyłonione osoby z największą liczbą zgłoszeń. Otrzymały one stosowną do zajmowanego miejsca w danej grupie liczbę punktów. Na podstawie ich sumy zostały wyłonione najbardziej wpływowe osoby w branży spotkań w 2019 roku. Spośród nich jury plebiscytu MP Power 12 wybrało tzw. "złote trójki".

Jedną z wyróżnionych w ten sposób osób jest Katarzyna Mysiak, członkini Gdyńskiej Rady Turystycznej i specjalistka Referatu Promocji i PR w Urzędzie Miasta Gdyni, która zdobyła nominację w kategorii Convention Bureau/Biuro Marketingu Miejsc. Punktujący docenili w ten sposób jej działania w celu promocji sektora turystyki biznesowej oraz reprezentowania Gdyni i regionu pod kątem organizacji eventów, konferencji, kongresów czy tzw. "turystyki motywacyjnej" (incentive travel)- zarówno w Polsce, jak i zagranicą. 

- Nominacja do nagrody w konkursie MP Power Awards to dla mnie bardzo duże wyróżnienie. Przedstawiciel Gdyni wśród wyróżnionych m.in. z Warszawy, Poznania czy Wrocławia wygląda doskonale i jest docenieniem pracy Gdyńskiej Rady Turystycznej - komentuje Katarzyna Mysiak. - Realizacja naszych współnych projektów, takich jak "Spotkajmy się w Gdyni", odbywa się w zespole pełnym ludzi zaangażowanych, kreatywnych, rzeczowych, a przede wszystkim- profesjonalnych w pracy. Cieszy nas, że gdyńskie działania na rzecz rozwoju turystyki biznesowej oraz konferencyjnej zauważyli i nagrodzili nominacją ogólnopolscy specjaliści z branży - dodaje nominowana.

Pomimo panującej obecnie trudnej sytuacji, członkowie Gdyńskiej Rady Turystycznej pilnie pracują nad tym, aby już wkrótce turyści z całej Polski i zza granicy mogli spotkać się właśnie w Gdyni - czego wszyscy sobie życzymy. 
 

(hs za: UM Gdyni/fot. Paweł Kukla)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA