Zamknij
REKLAMA

Przyjaciele pożegnają Cezariusza Cieszyńskiego

13:02, 13.01.2021 | Mariusz Sieraczkiewicz
Skomentuj
REKLAMA

Rodzino i przyjaciele - nie chcemy ale musimy pożegnać Czarka. Dzień ten jest zaplanowany na piątek, 15 stycznia 2021. Przedstawiamy wam plan wydarzeń i ważne informacje.

Uroczystości pogrzebowo-pożegnalne są podzielone na 3 części:

O godz. 12:00 - Msza Święta w kaplicy przy cmentarzu parafialnym w Wejherowie, którą poprowadzi ksiądz Sylwester Bernat - będzie to uroczystość o charakterze rodzinnym a z racji ograniczeń nie może uczestniczyć w niej zbyt wiele osób wewnątrz kaplicy przy czym na zewnątrz natomiast nie ma ograniczeń - jednocześnie zapraszamy na transmisję online (link YT podamy w dniu pogrzebu)

O godz. 12:45 - Nabożeństwo na cmentarzu parafialnym w Wejherowie, które poprowadzi pastor Janusz Meisser - zapraszamy wszystkich chętnych pożegnać w jego ziemskiej wędrówce, nie ma tutaj żadnych ograniczeń, przy czym należy zachować dystans - także tutaj zapewnimy transmisję online dla wszystkich którzy nie mogli przybyć- spotykamy się przy kaplicy i stamtąd wyruszy kondukt na miejsce pochówku

O godz 17:00 - Wieczór wspomnień w Chrześcijańska Szkoła Podstawowa i Przedszkole Montessori w Gdańsku przy ul. Jagiellońskiej 5A (nowy budynek) - zapraszamy tutaj wszystkich przyjaciół, współpracowników, współtwórców i bliskich znajomych Czarka, którzy mają potrzebę, możliwość i gotowość podzielić się krótkimi wspomnieniami o Czarku lub zagrać, zaśpiewać aby uczcić artystyczną duszę Czarka - osoby biorące udział w tej wieczornej części zapraszamy na ciepły i słodki poczęstunek już od 15.30 do szkoły CHSM. Tu w ciepłym miejscu będziecie mogli poczekać na to wydarzenie- tutaj także z racji ograniczeń nie możemy zaprosić wszystkich - informacja o zgłoszeniach poniżej - a także wiemy, że wielu z was może nie być w stanie zostać lub przybyć do nas a zatem będziemy prowadzić transmisję online z tego spotkania a być może ZOOM jeżeli będzie taka potrzeba

Mamy do wszystkich trzy prośby:

- pierwsza dotyczy zdjęć i filmów z Czarkiem, które być może macie w albumach, na dyskach lub w chmurze - prosimy o podzielenie się z nami - chcemy zrobić wspomnieniowy pokaz slajdów, który będzie ostatecznie pamiątką dla Ani oraz dzieci.

Wysyłajcie linki lub materiały na adres: [email protected] oraz [email protected]

Do wysyłania dużych paczek plików można korzystać z serwisu www. wetransfer.com gdzie wystarczy podać wasz i powyższy adres email a następnie “wrzucić” materiały na stronę.

- druga skierowana jest do osób chcących aktywnie włączyć się w Wieczór Wspomnień czy to słowem czy muzyką czy śpiewem. Prosimy was o kontakt abyśmy mogli ten czas dobrze zaplanować oraz wesprzeć was logistycznie

- z racji ograniczonej liczby miejsc na Wieczorze Wspomnień prosimy o wcześniejszą rejestrację gdyż nie chcemy nikogo zostawić za drzwiami a jednocześnie musimy przestrzegać zasad i ograniczeń. Wysyłajcie zgłoszenia na adres: [email protected] oraz [email protected] oraz SMS na numer 505107057. Otrzymacie potwierdzenie zwrotne w czwartek, 14 stycznia 2021.Przypominamy także o planowanej transmisji z tego wydarzenia.

(Mariusz Sieraczkiewicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA