Zamknij
REKLAMA

Park Ewolucji startuje w niedzielę 8 marca

21:50, 24.01.2020 | hs za: Park Ewolucji
Skomentuj
REKLAMA

W tym roku Park Ewolucji zaprasza w każdą niedzielę marca. Start 8 marca.
W sezonie 2020 czeka na Was kolejna - nowa atrakcja! Sfinks oraz kompleks piramid egipskich a w jednej z nich kino 7D! 

Przy czym piramida będzie dostępna dopiero od maja.

PARK EWOLUCJI to nowy Park Rozrywki na pomorzu środkowym. Poprzez edukację i rozrywkę poznasz tajemnice odległej przeszłości. Park przeznaczony jest dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych. Obiekt zlokalizowany jest w miejscowości Sławutówko, niedaleko trójmiejskiej aglomeracji, niespełna pół godziny drogi Półwyspu Helskiego, 6 kilometrów od Redy i Pucka. Obiekt rozmieszczony jest na 70 tysiącach metrach kwadratowych w otoczeniu lasu i pięknej zieleni.

ATRAKCJE w PARKU EWOLUCJI są tematyczne, podzielone na różne strefy:

Powstanie Ziemi — KINO PREHISTORYCZNE
To właśnie tutaj rozpoczynacie Waszą podróż w czasie, niemal 4,5 miliarda lat wstecz. Niesamowita historia powstania życia na Ziemi oraz narodziny naszej planety. Seans ten urozmaica wesoły, pełen humoru interaktywny dinozaur Arnold. Ten wygadany Dinuś ożywi wyobraźnię każdego widza. Zadając pytania i zagadki przekazuje dzieciom cenną wiedzę połączoną świetną zabawą.

Pierwsi mieszkańcy mórz i oceanów — BATYSKAF
To niezwykła, tajemnicza łódź podwodna kryjąca w sobie ponadczasową technologię, która pobudzi wszystkie Wasze zmysły. Niezapomniana podróż w czasie na dno oceanu, gigantyczne stworzenia morskie to nie wszystko! Wspólnie z nami doświadczysz nieziemskiej podróży statkiem podwodnym przez tunel czasoprzestrzenny i przeżyjesz dreszczyk emocji.

Pierwsi mieszkańcy lądu — ŚCIEŻKA DINOZAURÓW

Pośród bujnej roślinności i drzew przeżyjecie niezwykłą podróż przez erę dinozaurów. Staniecie oko w oko z największymi prehistorycznym zwierzętami, które żyły miliony lat temu na Ziemi. Tropem tych fascynujących okazów można przejść przez 500 mln lat Ziemi i odbyć przyjemną lekcję historii.

Pierwsi ludzie — OBRAZY PREHISTORII

Jedenaście ekspozycji przedstawiających etapy ewolucji człowieka. Zobaczysz jak, pierwsze niezręcznie poruszające się istoty wykonywały codzienne czynności takie jak zdobywanie pożywienia, wytwarzanie narzędzi, rozpalanie ognia. To także podróż przez uczucia i mentalność. Poznaj pierwszą rodzinę, prehistoryczną mowę i sztukę.

Sceny polowań, walki z mamutami — ŚWIAT CZŁOWIEKA PIERWOTNEGO

Najstarsze budowle świata — STONEHENGE

Zobacz replikę jednej z najsłynniejszych megalitycznych budowli świata w skali 1:1. Stonehenge w Sławutówku to pełnowymiarowa astronomicznie wyrównana replika wybudowana z doskonałą matematyczną precyzją. Poznaj historię, legendy oraz teorie na temat powstania tajemniczych kamiennych kręgów.

ZABAWA

DINO POCIĄG

Doskonałą zabawę najmłodszym zapewni przejażdżka w kolorowych wagonikach Dino Pociągu. Kolejka porusza się po 200-metrowym torze. Podczas podróży świeci. Każda pociecha przeżyje tu niesamowitą przygodę!

PLAC ZABAW
Wyjątkowa przestrzeń stworzona do fantazyjnych wyczynów naszych najmłodszych gości parku. Bajkowe domki wyposażone są w zjeżdżalnie o różnych długościach, linowe ścianki wspinaczkowe oraz różnorakie przeszkody. Doskonałą zabawę pociechom zapewni również domek z tysiącami kolorowych piłeczek.

JASKINIOWE MIASTECZKO
Fred i Wilma Flinstonowie zapraszają na przejażdżkę swoimi pojazdami. To świetna zabawa dla dużych i małych rajdowców. Zawołaj więc jaba daba doo z Flinstonami!

Kupując JEDEN BILET WSTĘPU, możesz korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu. Można spędzić u nas cały dzień, od otwarcia do zamknięcia, korzystając ze wszystkich atrakcji, tyle razy ile tylko się chce!

Więcej: https://parkewolucji.pl/#
 

(hs za: Park Ewolucji)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA